"למדא" – חנות הספרים ומרכז ההשאלות של האוניברסיטה הפתוחה

"למדא" היא חנות הספרים ומרכז ההשאלות של האוניברסיטה הפתוחה ובכלל זה גם של בית-הספר לטכנולוגיה. ב"למדא" מוצעים למכירה הספרים שהוכנו במיוחד על-ידי צוותי הפיתוח של בית-הספר לטכנולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה.

המעוניינים לקבל פירוט מלא ומקיף של הספרים הניתנים לרכישה יכולים לפנות אל "למדא" ולקבל את קטלוג האוניברסיטה הפתוחה המכיל את פרסומי ביה"ס לטכנולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה, המתעדכן מעת לעת. בקטלוג, נמצא טופס הזמנת פרסומים למשלוח בדואר. הזמנת פרסומים אפשר לבצע בדואר, בפקס, בטלפון באמצעות כרטיס אשראי, ובאתר האינטרנט של האוניברסיטה הפתוחה.

סטודנטים בבית-הספר לטכנולוגיה יקבלו הנחה בכל קנייה של חומר לימוד בהציגם תעודת סטודנט. סטודנטים שקיבלו יחידות לימוד במהדורה זמנית, יוכלו לרכוש את היחידות במהדורתן הסופית בהנחה של 50%, עם הצגת אישור על לימודיהם בקורס.

סטודנטים שלצורך לימודיהם בבית הספר לטכנולוגיה יצטרכו להשתמש במעבדה ביתית או עזר אחר לצורך עריכת ניסויים יפנו ל"למדא השאלות" לשם ביצוע ההשאלה.

שעות המכירה:

ימים א-ה: 16:00-09:00

ערבי חג: אין קבלת קהל

טלפון: 09-7781845; פקס: 09-7780623, דואר אלקטרוני: lamda@openu.ac.il, אתר האינטרנט של למדא: http://www.openu.ac.il/lamda

שימו לב:

את ספרי הלימוד לקורס שנרשמתם אליו תקבלו לביתכם, באמצעות הדואר, ללא תשלום נוסף. נושא זה בטיפול מחלקת ההפצה.