איגרת פתוחה אתר הבית - אופנט איגרת פתוחה אתר הבוגרים גליונות קודמים האוניברסיטה הפתוחה
איגרת פתוחה
איגרת פתוחה, גיליון מס' 70
חורף תשע"ג, ינואר 2013

בגיליון זה:
לבוגרים שלום רב,

אני מבקשת לברך את הבוגרים החדשים של האוניברסיטה הפתוחה, אשר הצטרפו לעשרות אלפי הבוגרים הוותיקים ומזמינה אתכם להצטרף לאגודת הבוגרים ולקחת חלק בתכנון הפעילויות של האגודה.

אגודת הבוגרים פועלת רבות למען הבוגרים החל מתכנון אירועי תרבות כמו הרצאות מוסיקאליות, הצגות תיאטרון, כלה בסיורים וטיולים. בעונה האחרונה ארחנו את רועי אלוני עם הרצאה מוסיקאלית, סיירנו בשכונה היוקרתית טלביה בירושלים בשילוב קונצרט שהתקיים במנזר, סיירנו בגדר ההפרדה ובוואדי ערה. בנוסף, קיימנו במהלך שנת 2012 סמינר מיוחד לבוגרים – סדרה של שישה מפגשים במגוון נושאים אקטואליים במטרה ליצור מסגרת אקדמית לשמירת הקשר בין האו"פ לבוגר ובין הבוגרים עצמם. מועדון היזמות ממשיך לפעול כרגיל. אתם מוזמנים כמובן להירשם. כל הפרטים באיגרת הפתוחה.

בינתיים, אני מזמינה את כל הבוגרים להמשיך ליהנות ממגוון אירועי התרבות והטיולים אשר האגודה מציעה, כפי שהם מפורטים בחוברת. חשוב להדגיש, כי ההכנסות מכל האירועים, לרבות דמי חבר שנתיים משמשות לחלוקת מלגות סיוע לסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה. אני מזמינה את הבוגרים ליטול חלק פעיל בעשייה ולגשת לבחירות הקרובות ולשמש חברי מועצת אגודת הבוגרים.

אני מבקשת לברך את כולכם בשנה אזרחית טובה, מהנה ופוריה.
רחל אורן, יו"ר אגודת בוגרי האוניברסיטה הפתוחה