איגרת פתוחה אתר הבית - אופנט איגרת פתוחה אתר הבוגרים גליונות קודמים האוניברסיטה הפתוחה
איגרת פתוחה
איגרת פתוחה, גיליון מס' 73
קיץ תשע"ד, יולי 2014

בגיליון זה:
בוגרים יקרים,

בראשית דברי אבקש לברך את הגב' עליזה אלרהנד, מנהלת מחלקת יחסי הציבור של האוניברסיטה הפתוחה, אשר פרשה לגמלאות במארס 2014. תשואות חן לעליזה היקרה על פועלה רב־השנים, וברכת "דרך צלחה" בהמשך דרכה.

גיליון זה יוצא לאור לאחר טקסי הענקת התארים שנערכו במאי 2014, לבוגרות ולבוגרים, טובים וגאים. ברוכים היוצאים ממעמד "סטודנטים" ונכנסים לעולם "בוגרי האו"פ". אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורות אגודת הבוגרים של האו"פ, לתרום ולהיתרם מהמיטב שמציעה האגודה.

בתקופה החולפת קיימנו אירועים שונים ומגוונים לבוגרים, ביניהם: סיורים, מופעים ומפגשים חודשיים במסגרת "מועדון היזמות והעסקים".
זה המקום לעדכן אתכם לגבי אירועים מתוכננים אשר יתקיימו במהלך החודשים הבאים, ובראשם סדרת מפגשים חדשה - "סינמה אקדמיה" - שבה ישולבו הרצאה של איש סגל אקדמי וסרט בנושא הרלבנטי.

נשמח אם תפַנו מעט מזמנכם היקר גם השנה ותקחו חלק בפעילויות מגוונות אלו, שנועדו לקידום שני נושאים עיקריים: רווחת הבוגרים, והענקת מלגות לסטודנטים מעוטי יכולת ו/או מצטיינים באו"פ.

נקבל בזרועות פתוחות בוגרים נוספים, אשר יתרמו מזמנם וממרצם לפעילות האגודה. אפגש בשמחה עם בוגרים שיטלו יוזמה ויקימו קבוצות בוגרים מחוץ לאזור המרכז.

האו"פ תאפשר מתן העתק מתורגם לאנגלית של הדיפלומה, לסטודנט שידרוש זאת, בתשלום של 50 ₪.

פעילותנו והצלחתנו תלויות בכולנו! קיץ טוב ומבורך,
שלכם,
דובי וינר, עו"ד,
רצ"ב המייל האישי שלי לקבלת הצעותיכם ובקשותיכם: doviwlaw@gmail.com