האוניברסיטה הפתוחה דיקנט הלימודים מערך הייעוץ וההדרכה היחידה לסטודנטים עם לקויות למידה
הקטנת הטקסט    הגדלת הטקסט

ייעוץ

לאחר קביעת רמה באנגלית, ניתן לפנות לקבלת ייעוץ וסיוע בלמידה בקורסי אנגלית.

פרטים על מועדי מבחן מיון רמות (אמי"ר/ם) ניתן לקבל במערכת שאילתא או במוקד הפניות והמידע בטלפון 09-7782222 או בקול-האו"פ בטלפון 09-7781111.

 1. ייעוץ לבחירת מתכונת הנחיה
  לקראת ההרשמה לקורסי אנגלית, ניתן לקבל ייעוץ בבחירת מתכונת ההנחיה המתאימה לפי הפירוט הבא:
  • הנחיה רגילה - מפגש הנחיה אחת לשבועיים
  • הנחיה מוגברת - מפגש הנחיה אחת לשבוע
  • הנחיה אינטנסיבית - במהלך סמסטר הקיץ מאפשרת האוניברסיטה לסטודנטים ללמוד ברצף, במשך 8-10 שבועות סך הכול, קורסים בשתי רמות עוקבות. המעבר לקורס ההמשך מותנה בהצלחה בקורס הראשון.
   אפשרות זו מחייבת לימודים אינטנסיביים הכוללים 3 עד 5 מפגשים שבועיים, בני 3 שעות, מדי שבוע במהלך כל הסמסטר. לימודי אנגלית אינטנסיביים מומלצים רק לסטודנטים שיכולים להקדיש להם את מרבית זמנם.
  • הנחיה מקוונת א-סינכרונית - הנחיה מקוונת מבוססת על הגשת מטלה שבועית וקבלת משוב באמצעות האינטרנט (במקום מפגשי הנחיה רגילים). אין שינוי בשאר מטלות הקורס - ממ"נים, מבחן ביניים ומבחן גמר. בהרשמה להנחיה מקוונת יש לבחור מרכז לימוד 789.
  • הנחיה מקוונת סינכרונית - הכיתה הוירטואלית. בהנחיה זו מועברים שיעורים חיים (סינכרוניים) לבתי הסטודנטים באמצעות רשת האינטרנט. בכיתה וירטואלית מתקיימת אינטראקציה בזמן אמת בין הסטודנטים לבין עצמם ובין המנחה לסטודנטים. הפעילות בכיתה מבוססת על העברת שיעור חי במהלכו יכולים גם הסטודנטים לדבר כאשר כל הנוכחים בכיתה שומעים אותם.
  • כל שיעור מוקלט וההקלטה מועלית לאתר הקורס כך שהסטודנטים יכולים לצפות בשיעורים המוקלטים בזמנם הפנוי. בהרשמה להנחיה בכיתה הוירטואלית יש לבחור מרכז לימוד 902.

 2. ייעוץ לשם בירור מוקדי קושי באנגלית
  במהלך הסמסטר ניתן לקבל ייעוץ על מנת לאתר את מוקדי הקושי באנגלית, ולקבל הדרכה וכלים להתמודדות עִמם.

  פרטים נוספים ניתן לקבל בטלפון 09-7781958, בימים א'- ה' בין השעות 9:00-15:00, או בפנייה במייל באמצעות טופס ליצירת קשר.