האדם הלומד בעידן הטכנולוגי
הכנס העשירי לחקר חדשנות וטכנולוגיות למידה ע"ש צ'ייס
שלישי-רביעי, כ"א-כ"ב בשבט התשע"ה, 11-10 בפברואר 2015
קריית האוניברסיטה הפתוחה, רעננה (מפת הגעה)


הנחיות למציגי הפוסטרים בכנס צ'ייס 2015

למציגי הפוסטרים בכנס צ'ייס שלום,

באתר הכנס תוכלו גם למצוא את התכנית עם מיקום ההרצאה שלכם. לא ניתן לבצע שינוי בתזמון ההרצאה.

  • גודל הפוסטר המרבי הוא: 1.4 מ' אורך  ו 1 מ' רוחב. את הפוסטר יש להביא בבוקר של היום בו הוא יוצג (בכל אחד משני ימי הכנס ייערכו מושבי פוסטרים שונים). במקום יהיו מעמדים וציוד לתליית הפוסטר.
  • במסגרת מושב הפוסטרים, תתקיים הרצאה קצרה בת 4 דקות לכל היותר לכל פוסטר. מטרת ההצגה היא להוות מעין מְתָאָבּן, שיגרום למאזינים לגשת אחר כך אל הפוסטר עצמו. מומלץ שההצגה תתמקד בחלקים העיקריים והאטרקטיביים של הפוסטר ולא תיכנס לפרטים. אנו מצפים מהמציגים שיתאמנו לפני ההרצאה כדי לוודא שהרצאתם עומדת בגבולות הזמן הנתון.
  • ההצגה יכולה להיות מלווה במצגת קצרה בת מספר קטן של שקפים (5-4 שקפים).
  • מיד לאחר מושב הפוסטרים יתקיים סיור בתערוכת הפוסטרים ואתם מתבקשים לעמוד ליד הפוסטר שלכם ולענות לשאלות המבקרים.
  • העלאת פוסטרים לאתר הכנס: השנה אנחנו מעוניינים להעלות את קובצי הפוסטרים שלכם לאתר הכנס. למעוניינים בכך, בבקשה שלחו את קובץ ה-PDF של הפוסטר ואנחנו נשבץ אותו עם קישור בתכנית הכנס המקוונת.

ציוד:

באולם יעמוד לרשותכם מחשב המחובר לחד-קרן ("ברקו") ולאינטרנט. לא נוכל לספק ציוד הקרנה נוסף כמו מטול שקפים או מכשיר וידיאו.

לא תהיה אפשרות להציג מהמחשבים הניידים האישיים של המשתתפים!

תאימות מחשבים:

מערכת ההפעלה במחשבי הכנס היא Windows 7 , וגרסת האופיס המותקנת היא "אופיס 2007". אנא הימנעו משימוש בתוכנות שלא תואמות Windows , ושעשויות שלא לפעול כראוי בגלל בעיות תאימוּת עם המחשבים במקום. ראו להלן מידע על משלוח המצגות מראש. במקרה של דרישות טכניות מיוחדות, אנא הודיעו למזכירות הכנס לפחות שבועיים מראש. לא נוכל לספק ציוד הקרנה נוסף כמו מטול שקפים או מכשיר וידיאו.   

מצגות:

  • לשם מניעת בעיות של הרגע האחרון בהקרנת מצגות, אלה מכם המעוניינים להיעזר במצגת, מתבקשים לשלוח אותה מראש לכתובת Chais-Conference@openu.ac.il עד 4/2/15. מצגות שיועלו למערכת בזמן ימתינו לכם על המחשב באולם ההרצאות. בכל מקרה, הביאו עותק של המצגת על גבי זיכרון נייד (disk on key).
  • אנו ממליצים להקטין את גודל קובץ המצגת על ידי כיווץ התמונות. ניתן למצוא הנחיות מקוונות כאן (http://office.microsoft.com/he-il/powerpoint-help/HA010192200.aspx) או על ידי חיפוש במנוע חיפוש הנחיות מתאימות לגרסה שלכם של תוכנת המצגות. לדוגמה: compress pictures  ושם תוכנת המצגות (PowerPoint וכו')

אנא דאגו להגיע לאולם ההרצאות לפחות עשרים דקות לפני המושב.

בהצלחה ולהתראות בכנס,
הוועדה המארגנת של כנס צ'ייס 2015הנחיות למציגי פוסטרים
 
 


האוניברסיטה הפתוחה שהם המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיה