לקביעת שיחת ייעוץ -ללא התחייבות
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת
מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

קורסים והכשרות לחברות ולארגונים


אנחנו במערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה מובילים מאות קורסים והכשרות מקצועיות לחברות ולארגונים.
יש לנו ניסיון של 30 שנים בהכשרות ומקור כוחנו טמון בהיותנו הזרוע היישומית של האוניברסיטה הפתוחה - האוניברסיטה הגדולה בישראל.
חוזקם של הקורסים שלנו נעוץ בממד היישומי המאפשר העצמה אישית ומקצועית והקניית יתרון יחסי ללומדים והתאמתו לצרכיו ומטרותיו של הארגון, העסק או החברה.
המרכז ללקוחות עסקיים ולארגונים מעסיק את מיטב המרצים ואנשי המקצוע המנוסים ביותר - מנחי קורסים וסדנאות איכותיים לצד רשימה ארוכה של מרצים אורחים. יועצי הקורסים יסייעו לכם בתהליך עיצוב הקורס, וילוו אתכם לכל אורך הדרך בזמינות גבוהה וביחס אישי. שיטת העבודה האישית והמדויקת יוצרת הבדל גדול.

הסוד ליצירת שנה מוצלחת הוא תכנון


תכנים מקוונים, מגוונים וממוקדים – נותר לך רק לבחור אילו הרצאות להוסיף לתוכנית ההדרכה השנתית שלך:
שגרות
ניהול מהרחוק
ותקשורת משתפת

כיצד לנהל את העובדים ותפוקתם באופן פרודוקטיבי וכיצד לייצר עוגנים בניהול מרחוק?  
ניהול ראיון
וירטואלי

המעבר למפגשים וירטואליים כולל גם ראיון עובדים עי המנהלים בשלב הגיוס. המפגש יעסוק במתן כלים מעשיים לניהול ראיון ממיין אפקטיבי באמצעות הזום.  
ניהול ישיבות
והדרכות בזום

לנהל ישיבת צוות או הדרכה בזום, מצריכים סט חדש של מיומנויות בניהול מפגש מרובה משתתפים. המפגש יתמקד בטיפים מקצועיים בצד הטכני של הזום, לצד מתודות הדרכה וניהול ישיבות.  
סדנה לניהול טכנית
עבודה שנתית

מנהלים נדרשים לתרגם את החזון והיעדים הארגוניים לתכנית עבודה יישומית בתחום אחריותם. הסדנה תסייע בידם לכתוב תכנית עבודה ממוקדת תוצאות.  
עבודת
צוות

סדנת חדר בריחה בזום- כיצד גורמים לחברי צוות לעבוד ביחד ולייצר תוצרים ברמה גבוהה? כיצד גורמים להם לתקשר, לעבוד בסנכרון מלא תוך כדי הנאה? יש לנו דרך ייחודית ומהנה ללמוד ולתרגל- חדר בריחה מאתגר בזום.  
ניהול
משא ומתן

במסגרת המפגש, תקבלו כלים מרכזיים למיצוי מיטבי של תהליך המשא ומתן להשגת האינטרסים שלכם. המפגש יעסוק בשלבי ההכנה למשא ומתן, בניהול התהליך לכדי יצירת הסכמות.  
אינטליגנציה רגשית
ופיתוח חוסן במצבי
אי ודאות

היסודות המרכזיים שכל מנהל ועובד להם כדי להתמודד עם מצבי שינוי, ולנהל שינויים בתבונה וברגישות.  
כלי חיפוש
דיגיטליים
ומודיעין עסקי

כיצד מאתרים לקוחות רלוונטיים? ספקים? משווקים? סוכניות גיוס? הרבה ארגונים מתמודדים על שאלות אלו, ובמסגרת מפגש זה נספק לכם תשובות.  
כתיבת שיווקית
לדיגיטל

במפגש נלמד (ונתרגל) עקרונות יסוד בניסוח כתיבה שיווקית לדיגיטל, שמטרה לייצר עניין והנעה לפעולה בקרב לקוחות פוטנציאליים.  
מיטוג אישי ועסקי
בלינק דין

המפגש יתן כלים בשני נושאים מרכזיים- ביצירת עמוד עסקי המייצר עניין בקרב לקוחות פוטנציאליים, ובעריכת פרופיל אישי ההופך את בעליו למותג מקצועי בתחומו.  
ניהול
פרויקטים

מדוע מרבית הפרויקטים בעולם נכשלים? זאת משום שמנהל פרויקט פרויקט מוצלח זקוק לסט ייחודי של כלים ומיומנויות, על מנת לנהל את כלל המשאבים ובעלי העניין בפרויקט, תוך שמירה על תקציב, מסגרת זמנים ועמידה ובאבני דרך.  
ניהול וקריאת
דוחות כספיים

הדוחות הכספיים, הם " לוח השעונים" של כל מנהל בכיר או בעל עסק. המיומנות לקרוא את הדוחות, להגיע לתובנות ולקבל בעזרתם החלטות  
ניהול משימות
לאורך ציר הזמן

כיצד מנהלים אורח יום שפוי, ומצליחים לנהל סדר יום שיניב פרודוקטיביות, לצד שמחה והנאה בעבודה? איזון בין פנאי עבודה ומשפחה?  
אנגלית
שיפור מיומנויות הדיבור, חיזוק הביטחון עצמי והיכולת לדבר, הבנה טובה יותר של השפה והמבנה שלה, יכולת לתקשר בצורה נכונה ויעילה יותר תוך הבנת התרבות של השפה.
אנגלית עסקית
שיפור השליטה בשפה והיכולת לתקשר עם לקוחות ועמיתים, פיתוח היכולת לפתח קשרים באמצעות שימוש בשפה רהוטה וברורה בכתב ובעל פה.
ערבית
רכישת אוצר מילים וביטויים, רכישת יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, פיתוח היכולת לנהל שיחות בערבית מדוברת.
סינית
רכישת אוצר מילים וביטויים, רכישת יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, פיתוח היכולת לנהל שיחות, הכרת ההבדלים בין התרבויות.
NLP
 
מיינפולנס
 

אנו מציעים מיגוון רחב של תחומי דעת, קורסים וסדנאות:


אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים




דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים