למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
דיאלוג » שיעורים פרטיים אחד על אחד

דיאלוג - שיעורים פרטיים אחד על אחד

לדיאלוג תכניות לימודים אישיות המותאמות לצורכי הלקוח. אפשר ללמוד בהן כל אחת מהשפות שדיאלוג מציע, בכל מקום - בבית, במשרד או באחד ממרכזי דיאלוג ברחבי הארץ, בקצב, בימים, בשעות ובמידת האינטנסיביות המתאימים ללקוח.

השיעורים נלמדים במגוון שפות: אנגלית, אנגלית עסקית, ספרדית, צרפתית, ערבית, גרמנית, עברית, רוסית, איטלקית, סינית, יפנית, פורטוגזית, הולנדית, יוונית ועוד.

בדיאלוג אנו שמים דגש על שטף בדיבור וחיזוק הביטחון בעת הדיבור. כמו כן נלמדים אף דפוסי ההתנהגות הרווחים בארצות הדוברות אותה שפה.הקורס מיועד לנשים ולגברים מעל גיל 18

קורסים לארגונים ולחברות


במקביל לקורסים שאנו מציעים לקהל הפרטי, אנו מציעים גם קורסים והדרכות לארגונים ולחברות במסגרת המרכז ללקוחות עסקיים ולארגונים.
במהלך הקורס מלווה את הקורס מנהל לקוח וצוות מטעמנו, אשר מעניקים שירות קשוב ואיכותי הן בתוכן והן במעטפת התפעולית של הקורס.
מטרתנו היא להקנות למשתתפים את הידע ואת הכלים הנחוצים להם על מנת להשיג יתרון בזירה הארגונית התחרותית, או לשם העשרה שיש בה כדי להוסיף לעובדים ולתרום להעצמתם המקצועית והאישית כאחד.קורסי שפות ב-ZOOM במרכז ללימודים מקווניםבמקביל לקורסים הפרונטליים אותם אנו מקיימים בשלוחות ברחבי הארץ,
מציע בית-הספר דיאלוג, קורסי שפות מקוונים (ב-zoom).

ההוראה בקורס המקוון היא בליווי ותמיכה מלאים של אנשי הצוות. נוסף על הקורס, התלמידים ייהנו ממערכת תיקשוב תומכת הכוללת פורומים, חומרי לימוד והעשרה, קשר ישיר עם מרצים, וכן הקלטות ועדכונים בתחום.

במרכז מתקיימים קורסים בשפות: *אנגלית,*אנגלית עסקית, *אנגלית לעולם העבודה, *איטלקית, *צרפתית, *ספרדית, *ערבית, *גרמנית, *רוסית , *סינית, *יוונית

אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים