המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיות למידה, האוניברסיטה הפתוחה
כנס צ'ייס 2014לכל משתתפי כנס צ'ייס 2014

כנס צ'ייס 2014 מתקיים השנה בימים שלישי ורביעי, 11 ו-12 בפברואר. להלן כמה פרטים חשובים לקראת הגעתכם. אנא קראו בעיון את כל המייל, כדי להפיק מהכנס את מרב ההנאה והתועלת.

הגעה: הכנס מתקיים בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה ברעננה, בצומת רעננה צפון. כתובתנו: דרך האוניברסיטה 1, רעננה. בקישור שלהלן מפת הגעה מצפון ומדרום, וכן מידע על דרכי גישה ותחבורה ציבורית: https://www.openu.ac.il/raanana/p1.html

פקקי הבוקר האופייניים מאריכים את הנסיעה מצפון ומדרום בכחצי שעה. גם מספר מקומות החנייה בקמפוס מוגבל. בשל העומס בכבישים, בחנייה, ובהרשמה, אנו ממליצים בחום להקדים את הגעתכם. ההתכנסות וההרשמה יתחילו כבר ב-8:30, בשני ימי הכנס, וכיבוד קל יוגש החל משעה זו.

חניה: מספר מקומות החניה בקמפוס מוגבל!

אנו ממליצים לא להגיע עם רכבים פרטיים, או להתכנס כמה אנשים ביחד ברכב אחד, שכן מקום החניה מצומצם ולא נוכל להבטיח שיהיה מקום לכולם.

באפשרותכם לחנות באזור התעשייה ברעננה - מרחק של 10-5 דקות הליכה מהקמפוס.

באזור "בית המילניום" ו"שופרסל דיל" / וברח' התדהר יש חניה מוסדרת וצריך רק לחצות את רחוב ויצמן כדי להגיע לרח' רבוצקי 108, שבו נמצאת כניסת הולכי רגל לקמפוס האו"פ

(תוכלו להזין במפה המקוונת את הכתובת: רחוב רבוצקי 108 ברעננה, ותראו את המרחק: http://maps.yad2.co.il/)

למגיעים באמצעות מערכת ניווט (waze למשל) כתובת האו"פ (לכניסה לחניה): דרך האוניברסיטה 1, רעננה.

(אין אפשרות לצאת מהחניה צפונה או לעבור לאזור התעשייה. היציאה היחידה היא לצומת רעננה מרכז)

לתשומת הלב: עיריית רעננה מפעילה פיקוח מוגבר ברחובות הסמוכים לרבוצקי, אז אנא חנו בהתאם. (חנייה ב"כחול לבן", בתשלום על פי שעות).

תגי משתתף ותלושי ארוחת צהריים: משתתפים המגיעים לשני ימי הכנס מתבקשים לזכור ולהביא עמם גם ביום השני את תג השם, בו נמצא גם תלוש ארוחת הצהריים של היום השני.

תכנית הכנס: גם השנה התכנית כוללת שתי הרצאות פתיחה ושתי הרצאות נעילה מרתקות, מושבים מקבילים רבים הכוללים עשרות הרצאות מחקריות, ארבעה מושבי פוסטרים, מפגשי סטודנטים עם המרצים האורחים מחו"ל, סדנה וסיורים באולפני שה"ם. אנו מזמינים אתכם לעיין בתכנית הכנס מראש. ניתן גם לעיין במאמרי הכנס ובתקצירי הפוסטרים.

שימו לב השנה תכנית הכנס והמאמרים על צג הטלפון החכם שלכם!

נכנסים לאפליקצייתQR חינמית, לוחצים על כפתור הסריקה, ממקדים את המצלמה בקוד ה-QR שיוצג על תג השם שלכם שתקבלו בעמדת ההרשמה לכנס, ומחכים (שניות בודדות) שהאפליקציה תפענח את הקוד. אחרי הפענוח אתם יכולים לבחור מה לעשות עם המידע (לדוגמה: אם מדובר בקישור, אתם יכולים לבחור לגשת לאתר). הקודים המפוענחים נשמרים בהיסטוריה של האפליקציה.

להלן קישורים להורדת אפליקציות לקריאת QR Code
באייפון: https://itunes.apple.com/us/app/qr-reader-for-iphone/id368494609?mt=8
באנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=la.droid.qr

מושב הפתיחה: בשל מספר המשתתפים הגדול, אנו מבקשים מהמגיעים בבוקר למושב הפתיחה לא להותיר מקומות פנויים באמצע השורות. כמו כן, לא ניתן יהיה "לשמור" מקומות בעשר הדקות האחרונות לפני תחילת מושב הפתיחה. מושבי הפתיחה יתחילו בשעה 9:30 בדיוק ומאחרים יופנו לצפייה בשידור במעגל סגור באולם סמוך.

טוויטר: למשתמשי טוויטר ה-hashtag של הכנס הוא #chais2014

אנו מצפים לבואכם, ומזכירים לכם שוב לקחת בחשבון את פקקי התנועה והחניה המוגבלת, ולהגיע בזמן לתחילת הכנס.

בברכה,
הוועדה המארגנת

 

   מאמרים נבחרים שהתפרסמו  
     בכתב-העת
    (IJELLO)


 


האוניברסיטה הפתוחה האוניברסיטה הפתוחה שהם המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיה