האוניברסיטה הפתוחה שהם המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיה


האדם הלומד בעידן הטכנולוגי

הכנס השנים-עשר לחקר חדשנות וטכנולוגיות למידה ע"ש צ'ייס
ימים שלישי-רביעי, י"ח-י"ט בשבט, תשע"ז, 15-14 בפברואר 2017
קריית האוניברסיטה הפתוחה, רעננה (מפת הגעה)

הנחיות למציגי הפוסטרים בכנס צ'ייס 2017

למציגי הפוסטרים בכנס צ'ייס שלום,

באתר הכנס תוכלו גם למצוא את התכנית עם מיקום ההרצאה שלכם. לא ניתן לבצע שינוי בתזמון ההרצאה.

  • גודל הפוסטר המרבי הוא: 1.4 מ' אורך  ו 1 מ' רוחב. את הפוסטר יש להביא בבוקר של היום בו הוא יוצג (בכל אחד משני ימי הכנס ייערכו מושבי פוסטרים שונים). במקום יהיו מעמדים וציוד לתליית הפוסטר.
  • מומלץ להדפיס את הפוסטרים על קאפה או עם ציפוי למינציה. פוסטרים שיודפסו על נייר – מומלץ לצפות בלמינציה מאחור כדי שההדבקה לקאפה בתערוכה לא תזיק להם.
  • במסגרת מושב הפוסטרים, תתקיים הרצאה קצרה בת 4 דקות לכל היותר לכל פוסטר. מטרת ההצגה היא להוות מעין מְתָאָבּן, שיגרום למאזינים לגשת אחר כך אל הפוסטר עצמו. מומלץ שההצגה תתמקד בחלקים העיקריים והאטרקטיביים של הפוסטר ולא תיכנס לפרטים. אנו מצפים מהמציגים שיתאמנו לפני ההרצאה כדי לוודא שהרצאתם עומדת בגבולות הזמן הנתון.
  • ההצגה יכולה להיות מלווה במצגת קצרה בת מספר קטן של שקפים (5-4 שקפים).
  • מיד לאחר מושב הפוסטרים יתקיים סיור בתערוכת הפוסטרים ואתם מתבקשים לעמוד ליד הפוסטר שלכם ולענות לשאלות המבקרים.
  • מיד עם סיום תערוכת הפוסטרים הנכם אחראים להוריד את הפוסטר שלכם מהקאפה ולקחת אותו אתכם. איננו אחראים לפוסטרים שיישארו על הקאפות בתערוכה.
  • העלאת פוסטרים לאתר הכנס: למעוניינים בכך, ניתן להעלות את קובצי הפוסטרים שלכם לאתר הכנס. בבקשה שלחו את קובץ ה-PDF של הפוסטר ואנחנו נשבץ אותו עם קישור בתכנית הכנס המקוונת.

ציוד:

באולם יעמוד לרשותכם מחשב המחובר לחד-קרן ("ברקו") ולאינטרנט. לא נוכל לספק ציוד הקרנה נוסף כמו מטול שקפים או מכשיר וידיאו.

לא תהיה אפשרות להציג מהמחשבים הניידים האישיים של המשתתפים!

תאימות מחשבים:

מערכת ההפעלה במחשבי הכנס היא Windows 7, וגרסת האופיס המותקנת היא Office 2010. אנא הימנעו משימוש בתוכנות שאינן תואמות 7 Windows, ובקבצי אופיס שאינם תואמים לגירסת Office 2010 ושעשויים שלא לפעול כראוי בגלל בעיות תאימוּת עם המחשבים במקום. ראו להלן מידע על משלוח המצגות מראש. במקרה של דרישות טכניות מיוחדות, אנא הודיעו למזכירות הכנס לפחות שבועיים מראש. לא נוכל לספק ציוד הקרנה נוסף כמו מטול שקפים או מכשיר וידיאו.

מצגות:

  • לשם מניעת בעיות של הרגע האחרון בהקרנת מצגות, אלה מכם המעוניינים להיעזר במצגת, מתבקשים לשלוח אותה מראש לכתובת Chais-Conference@openu.ac.il עד 9/2/17. מצגות שיועלו למערכת בזמן ימתינו לכם על המחשב באולם ההרצאות. בכל מקרה, הביאו עותק של המצגת על גבי זיכרון נייד (disk on key).
  • אנו ממליצים להקטין את גודל קובץ המצגת על ידי כיווץ התמונות. ניתן למצוא הנחיות מקוונות כאן (http://office.microsoft.com/he-il/powerpoint-help/HA010192200.aspx) או על ידי חיפוש במנוע חיפוש הנחיות מתאימות לגרסה שלכם של תוכנת המצגות. לדוגמה: compress pictures  ושם תוכנת המצגות (PowerPoint וכו')

אנא דאגו להגיע לאולם ההרצאות לפחות עשרים דקות לפני המושב.

בהצלחה ולהתראות בכנס,
הוועדה המארגנת של כנס צ'ייס 2017הנחיות למציגי פוסטרים
 
 
 

פרטים נוספים: במזכירות הכנס (אסנת צרפתי-ליבר) 052-5734960, או במייל chais-conference@openu.ac.il

 
האוניברסיטה הפתוחה האוניברסיטה הפתוחה שהם המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיה