שהם האוניברסיטה הפתוחה    המרכז לחקר חדשנות בטכנולוגיה
האוניברסיטה הפתוחה

האדם הלומד בעידן הטכנולוגי

הכנס השלושה-עשר
לחקר חדשנות וטכנולוגיות למידה ע"ש צ'ייס


ימים שלישי-רביעי, ה-ו באדר, תשע"ח, 21-20 בפברואר 2018
קריית האוניברסיטה הפתוחה ברעננה (מפת הגעה)

הנחיות להרצאה ארוכה בכנס צ'ייס 2018

משך ההרצאות:

לכל הרצאה מוקצה זמן של 15 דקות, ועוד 5 דקות שאלות ודיון. לא תתאפשר חריגה מהזמן המוקצה לכם בכדי לא לפגוע בלוח הזמנים ובהרצאות אחרות. כמו כן, לא יתאפשר שינוי סדר המרצים. כדי לראות את מיקומכם בתכנית בדקו את תכנית הכנס שתעלה בקרוב.

 אם זו אחת הפעמים הראשונות שאתם מציגים מאמר בכנס אקדמי, אנו ממליצים בחום לבצע מספר חזרות על ההרצאה כדי לוודא שהיא לא מתארכת מעבר לזמן הקצוב. יושבי הראש יאלצו לקטוע הרצאה שתגלוש מעבר לזמן המוקצב.

ציוד:

בכל חדרי ההרצאה יעמוד לרשותכם מחשב המחובר לחד-קרן ("ברקו") ולאינטרנט, וציוד הגברה לאלה המבקשים להקרין קטעי וידיאו. 

תאימות מחשבים:

מערכת ההפעלה במחשבי הכנס היא Windows 10, וגרסת האופיס המותקנת היא Office 2016. אנא הימנעו משימוש בתוכנות שאינן תואמות 10 Windows, ובקבצי אופיס שאינם תואמים לגירסת Office 2016 ושעשויים שלא לפעול כראוי בגלל בעיות תאימוּת עם המחשבים במקום. ראו להלן מידע על משלוח המצגות מראש. במקרה של דרישות טכניות מיוחדות, אנא הודיעו למזכירות הכנס לפחות שבועיים מראש. לא נוכל לספק ציוד הקרנה נוסף כמו מטול שקפים או מכשיר וידיאו.

לא תהיה אפשרות להציג מהמחשבים הניידים האישיים של המשתתפים!

מצגות:

  • לשם מניעת בעיות של הרגע האחרון בהקרנת מצגות, אלה מכם המעוניינים להיעזר במצגת, מתבקשים לשלוח אותה מראש לכתובת Chais-Conference@openu.ac.il עד 15/2/18. מצגות שיועלו למערכת בזמן ימתינו לכם על המחשב באולם ההרצאות. בכל מקרה, הביאו עותק של המצגת על גבי זיכרון נייד (disk on key).
  • אנא הודיעו למזכירות הכנס מראש אם המצגת כוללת גם סרטים, אנימציות, תוכנות או כל דבר שאינו .Power Point
  • אנו ממליצים להקטין את גודל קובץ המצגת על ידי כיווץ התמונות. ניתן למצוא הנחיות מקוונות כאן (http://office.microsoft.com/he-il/powerpoint-help/HA010192200.aspx) או על ידי חיפוש במנוע חיפוש הנחיות מתאימות לגרסה שלכם של תוכנת המצגות. לדוגמה: compress pictures  ושם תוכנת המצגות (PowerPoint וכו')

אנא דאגו להגיע לאולם ההרצאות לפחות עשרים דקות לפני המושב כדי לוודא מראש את תקינות המצגת והתאמתה.

בהצלחה ולהתראות בכנס,
הוועדה המארגנת של כנס צ'ייס 2018הנחיות להרצאה ארוכה
 
 


פרטים נוספים: במזכירות הכנס (אסנת צרפתי-ליבר) 052-5734960, או במייל chais-conference@openu.ac.il