למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
מירב » המלצות » מכתב המלצה - תזונה וצמחי מרפא

מכתב המלצה - תזונה וצמחי מרפא

קורה לפעמים שנפתחת דלת המזמינה אותך להצצה לעולם אחר, לשינוי שישפיע על חייך, אז מגיעים הלבטים והשאלות "כדאי? מה זה נותן? יש לי זמן וכוח לעשות שינוי? " וכד' בד"כ זה קורה שאתה חש משהו לא תקין, אתה לא כתמול שלשום, ברור לך שהדינמיקה של חייך הופרו, אבל החיים המודרניים מציעים שפע של דרכי פתרון מהרפואה, לכל דבר יש כדור קטן שבולעים וזהו, עד מגוון של אלטרנטיבות מתחום אחר כגון סיני, הודי וכד'.

אני פגשתי את "מירב" בנקודת ההתלבטות שלי פניתי למשפט שליווה אותי מרבית חיי הבוגרים "גוף בריא בנפש בריאה" כמתכון לאריכות ימים באיכות טובה ולכן חיפשתי ללמוד קצת יותר על תזונה ושיפור בתפקוד החיים באמצעים טבעיים כלומר הומופאטים. לקחתי קורס קצר המוצע לקהל הרחב של תזונה בריאה בבית הספר מירב בכפר הירוק ופגשתי את קירה לוי שנתנה לי בשישה עשר מפגשים כלים בסיסיים לתזונה בריאה ובכך השפיעה על המטבח שלי ללא הכר.

אז תבוא ותשאל האם זה השפעה חיובית? ועד כמה זה משנה? ובכן אני למדתי כיצד אורך החיים "הבריא" שלי (מזון מתועש, תפריט שגוי וסדר יום לוחץ במיוחד) הפך אותי ללקוחה "טובה" מאוד של חברות התרופות וקופ"ח.

כשהעליתי את הנושא בשיעור הופניתי לקבל יעוץ וטיפול מסטאז'רית של הקורס לנטורופתיה מיקה רוזנשטיין (הניתן כחלק מהקורס שלה ובליווי מקצועי של המנחים קירה לוי ויניב) שבעזרה וליווי מתאים חזרתי להיות אדם באמת בריא, נפרדתי מתרופות קבועות שנהגתי לקחת, ירדתי במשקל במעט והחיוניות ושימחת החיים שאפיינה אותי בעבר חזרה.

על כך אני אסירת תודה לקירה, מיקה, ליניב ולבית ספר "מירב" ומאחלת לכולם המשך פורה בהפצת פורה בהפצת התורה שאין שני לה בחשיבותה לחיי היומיום.

Edna Shaty

לדף קורס תזונה וצמחי מרפא באתר לחץ כאן


אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים