למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
מירב » המלצות » מכתב המלצה - לימודי נטורופתיה

מכתב המלצה - לימודי נטורופתיה

ביקשו ממני לספר על הלימודים ב"מירב" ולי יש הרבה מה לספר.
מבחינתי הלמודים במירב הינם חוויה!
חוויה מתמשכת שאני מקווה שלא יהיה לה סוף גם לאחר סיום הלימודים. חוויה מופלאה שמשנה את חייך ומעשירה אותם.
אני לומדת במסלול נטורופתיה - שמעבר להכל מבחינתי לפחות הוא מייצג את החזרה לטבע - למקורות, ולכן לימודים בכפר הירוק הם בעצם החיבור האולטימטיבי למקצוע. השקט, הירוק, הטווסים והכל מסביב הם עולם בפני עצמו שאתה נכנס אליו ברגע שאתה חוצה את שער הכניסה.

וכשאני נכנסת לבניין של "מירב" אני פשוט מרגישה שאני בחיק המשפחה. כן אנחנו כמו משפחה אחת גדולה, כולם מכירים את כולם, הסטודנטים מהמגמות השונות לומדים חלק מהמקצועות ביחד, משתתפים בסדנאות משותפות ונהנים מטיפולים בסטג' של המגמות השונות. המרצים המופלאים והמקצועיים בעיקר, היחס האישי, החברי גם הם תורמים לתחושת המשפחתיות ואל נשכח את הצוות האדמיניסטרטיבי שגם הוא נוגע בדרך זו או אחרת בתחושה ההוליסטית.

אם הגעתם לשלב בו אתם רוצים לשנות משהו בחייכם, רוצים לחזור למקורות, רוצים לטפל ולהעניק, רוצים להכיר את עצמכם, בעצם רוצים להתחיל מסע מרתק, אז זהו בהחלט המקום.

המרצים מקצועיים, מביאים המון מהידע והניסיון שלהם. ביה"ס אינו מנסה להפוך אתכם למה שאינכם כמו להפוך לצמחוניים, טבעוניים או קיצוניים בכל דרך שלא תהיה, בסך הכל מוצגות לפניכם אפשרויות מדהימות לחוויה וכל אחד בזמנו ולפי מידת יכולתו מתחיל את השינוי.

מסלול הלימודים מחובר מאוד גם לרפואה הקונבנציונלית וגם ל"חיים האמיתיים" אך עדיין יש בו עוד. היחס מאוד רציני, הלימודים מאוד מקצועיים מה שמדהים הוא שאתה מתחיל בקטן חווה בעצמך ועד שתגיע לסוף לימודיך תהיה למוד ניסיון באופן בלתי קיצוני אבל משכנע ביותר עד כדי שתוכל לסחוף את מטופליך לנסות ולשנות בעצמם את אורח חייהם. אם הם בריאים שזה תמיד עניין יחסי תוכל לעזור להם לשמור על בריאות זו ע"י הכוונה ואיזון גוף נפש.

וכמובן אם הם באים עם בעיות בריאותיות אז כמובן תוכלו לעזור להם ע"י הכוונה וייעוץ בתזונה שתתאים להם, לעיתים גם באמצעות טיפול בצמחים שאגב זהו עולם שלם ומרתק בפני עצמו, וכמובן בכל הכלים הנוספים שתרכשו במסגרת הלימודים כמו טיפולי מגע למיניהם, דימיון מודרך ועוד ועוד...

בקיצור כמו שפתחתי, חוויה!
אתי סלע
נטורופתיה שנה ג'

לפרטים נוספים והרשמה נא לפנות לטלפון: 1-700-703-100.

לדף לימודי נטורופתיה באתר לחץ כאן

אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים