למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
מירב » המלצות » מכתב המלצה - לימודי נטורופתיה

מכתב המלצה – לימודי נטורופתיה

2.5.12

הנדון: הבעת הערכה ותודה  1. בקיץ הקרוב אסיים לימודי נטורופתיה, ומצאתי כי זה הזמן, להעלות על הכתב את שהבעתי בפניך לא אחת.
  2. הגעתי ללימודי הנטורופתיה ב"מירב" בזכותך ונשארתי בזכות המרצים, חומר הלימוד והחברותא.
  3. לפני כארבע שנים, סיימתי שירות של 25 שנים בפרקליטות הצבאית והחלטתי לעשות שינוי בחיי המקצועיים. התלבטתי בקשר לתחום בו ארצה להתמקצע ובמקום בו ראוי לעשות כן.
  4. בחרתי בתחום הטיפולי, שכה קרוב לליבי והגעתי לפגישת יעוץ איתך.
  5. הארת את עיני הכל הקשור ללימודי הנטורופתיה במסגרת ביה"ס, ונסכת בי תחושה שהגעתי למקום הנכון, הן מבחינת הרמה המקצועית של ביה"ס והן בכל הקשור לאוירה הלימודית.
  6. ואכן מצאתי כי רמת הלימוד בביה"ס הינה גבוהה ביותר וכי המרצים מקצועיים מאד- מהשורה הראשונה בתחום. במרצים בעלי ידע רב, בעלי יכולת הדרכה וניסיון טיפולי רב שנים.
  7. גם את התמהיל האנושי של התלמידים במגמה מצאתי מצוין, באופן שתלמידים בוגרים לומדים בצוותא עם צעירים ויוצרים אוירת לימודים עניינית ונעימה.
  8. במהלך תקופת הלימודים הוכר ביה"ס "מירב" כאחד מבתיה"ס המורשים להכשיר הרבליסטים קליניים על ידי "עיל"ם" - העמותה הישראלית לצמחי מרפא, דבר שחיזק אותי בידיעה שהגעתי למקום הנכון ולמעשה נתן לגיטימציה למה שהיה ברור וידוע לי זה מכבר.
  9. עובדות אלה גרמו לי להישאר, להינות ולהגיע עד סיום התואר בקרוב.
  10. על שפתחת בפני צוהר לעולם זה, ועל שסייעת בידי ללמוד דווקא בביה"ס "מירב", אני מבקשת לומר לך ובאמצעותך, לכל העוסקים במלאכת ההכשרה, תודה גדולה מעומק הלב!

בכבוד רב ובברכה,
אורנה דוד
עו"ד, רפלקסולוגית בכירה, ארומתרפיסטית
סטודנטית שנה ד' - נטורופתיה "מירב"
054-6343288

לדף לימודי נטורופתיה באתר לחץ כאן

אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים