מנחים יקרים,

אנו שמחים להזמינכם להשתתף בתכנית ההדרכה והפיתוח המקצועי למנחים ותיקים באו"פ .


כתמיד יתקיימו סדנאות העוסקות בהיבטים מגוונים של הנחיה, תוך התמקדות במנחה באופן אישי, בסטודנטים ובאינטראקציה שבין הסטודנטים לבין המנחה ובמתרחש בקבוצה.

במסגרת התכנית יתקיים סיור ב "יום בחינה" המאפשר לכם המנחות והמנחים לקבל תמונה מערכתית. אנו מזמינים אתכם "להרים את הכפפה" ולהתפתח מבחינה מקצועית גם באמצעות תצפית ומשוב על הנחיה, ייעוץ אישי, הדרכה על-פי דרישה ודיון מסביב לשולחן, תחת הכותרת "נפגשים אבל אחרת".

לתשומת לבכם, במסגרת המגמה להיות נגישים יותר למנחים, נמשיך לקיים מפגשי הדרכה בחיפה בתל-אביב. לצערנו, לא נוכל להציע סדנאות בבאר שבע ובירושלים, בשל מיעוט נרשמים.

אנו מזמינים אתכם להשתתף גם בפעילויות העשרה ולמידה כלל-או"פיות המיועדות לכל עובדי האו"פ. פעילויות אלו כוללות הדרכות בתוכנות Office, הרצאות, כנסים, קונצרטים, תערוכות ועוד. מומלץ להתעדכן מעת לעת באתר של מחלקת ההדרכה: https://www.openu.ac.il/guidance/.

תכנית ההדרכהnote1 מיועדת למנחים ותיקים שזה להם הסמסטר השלישי לפחות לעבודתם באו"פ, או למנחים בסמסטר השני אשר השלימו את הכשרתם הבסיסית כמנחים חדשים. מנחה רשאי להשתתף בסדנה אחת לפיתוח מקצועי, מדי סמסטר. אותו מנחה יכול להשתתף בסדנאות נוספות באותו סמסטר על בסיס מקום פנוי, השתתפות המנחים בסדנאות אינה כרוכה בתשלום. משתתפי ההדרכותnote2 יקבלו החזר על הוצאות נסיעה.

לסיום ברצוננו להדגיש כי מחויבותנו המקצועית היא לבנות תכנית הדרכה שיש בה תרומה משמעותית לביצוע תפקידכם באו"פ. חשוב לנו לשמור איתכם על קשר, לשמוע על צרכי ההדרכה שלכם ועל האתגרים עמם אתם מתמודדים. כמו תמיד, אנו מזמינים אתכם לעשות זאת כשניפגש בהדרכות, בטלפון או בדואר אלקטרוני.


note1 מלבד תכנית "קבוצת עמיתים" המיועדת למנחים ותיקים יותר.
note2 מלבד הדרכות כלל-או"פיות בתוכנות office ופעילויות למידה והעשרה כלל-או"פיות.


בברכת הצלחה,
צוות המחלקה