למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
מירב » קורס עיסוי שוודי הוליסטי

קורס עיסוי שוודי הוליסטיהרשמה מקוונת
לקורס עיסוי שוודי הוליסטי
נא לבחור קמפוס

יניב ניסים, נטורופת המתמחה בעיסוי רפואי, מנחה


מנחה בקורס עיסוי רפואי החל משנת 2002 , בעל נסיון הוראה וטיפול בעיסוי רפואי, רקמות עמוק, שבדי ושיפור היציבה. בעל קליניקה פעילה בתל אביב.

רקע אודות קורס עיסוי שוודי


עיסוי (מסז') הוא אחת מטכניקות הטיפול הרפואי העתיקות והיעילות ביותר הידועות בעולם. היוונים, הסינים, היפנים, ההודים ורוב בני המזרח הרחוק - כולם השתמשו בעיסוי במשך כ-5,000 שנה. העיסוי המוּכר לנו כיום כעיסוי השוודי או עיסוי קלאסי הוא למעשה שילוב של מספר תנועות בסיסיות המבוצעות על גוף המטופל, תוך שילוב ושימת לב לתנועות המטופל.

התנועות בעיסוי מבוססות על תנועות מריחה ולישה (פטריסג' ואפלורג'), אשר בוצעו משך מאות בשנים בבתי המרחץ הרומיים והטורקיים, ומאוחר יותר גם בבתי האצולה הצרפתיים, שם התפתחה בהמשך גם הארומתרפיה.

קורס עיסוי שוודי משמש בסיס לכל סוגי העיסוי. קורס קצר זה מיועד למעוניינים לרכוש יֶדע שאמנם אינו מגיע לרמת הידע של מטפל מקצועי, אך בכל זאת מאפשר לטפל בבני משפחתם וחברים, ומקנה את טכניקות הבסיס בעיסוי שוודי.

עבור תלמידים אשר סיימו את קורס עיסוי שוודי הוליסטי, ומעוניינים להרחיב את לימודיהם עד לרמה של מטפל מקצועי, קיימות מסגרות לימוד נוספות.

תכנית הלימודים: קורס עיסוי שוודי הוליסטי


במסגרת הקורס עיסוי שוודי הוליסטי נלמדים הנושאים הבאים:
  • תרגילי מגע
  • תרגילי תנועה - עבודה נכונה של המטפל
  • תנועות וטכניקות לעיסוי צוואר, גפיים, פלג גוף אחורי, פלג גוף קדמי
  • מתיחות וטכניקות טיפול נוספות
  • טיפול עיסוי מלא

קהל היעד


קורס עיסוי שוודי הוליסטי מיועד לקהל הרחב

משך הלימודים והיקפם


קורס עיסוי שוודי נלמד סמסטר אחד,64 שעות לימוד.

אישור


תלמידים שיסיימו את קורס עיסוי שוודי הוליסטי ויעמדו בדרישות יקבלו תעודת השתתפות על לימודיהם מטעם בית הספר מירב - בית הספר לרפואה משלימה מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים