למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
דיאלוג » לימודי אנגלית לעולם העבודה

לימודי אנגלית לעולם העבודהלרכישת הקורס >>
בזכות השינויים הטכנולוגיים יכול כיום עולם העסקים הישראלי, בעיקר החברות שנהגו להתמקד בשוק המקומי ובקהל יעד מסוים, להתחרות על ליבו של כל צרכן ברחבי העולם.
בעקבות זאת, חייבים המועסקים בגופים כלכליים רבים לדעת להתנהל באנגלית. לפעמים, הדבר יוצר מחסום בפני קבלה לעבודה, מפני שמבקשי העבודה מרגישים שהאנגלית שלהם לא מספיק טובה.

אז מה עושים?


הקורס "אנגלית לעולם העבודה" יעזור לכם לשפר את השליטה באנגלית בתחומים הנוגעים לעולם העבודה.
במסגרת הקורס תלמדו לשוחח באנגלית בראיונות עבודה, להציג פרזנטציות באנגלית, לכתוב קורות חיים ומיילים באנגלית ועוד.

נושאי לימוד עיקריים

  • היכרות והצגה עצמית
  • כתיבת קורות חיים באנגלית
  • ראיונות עבודה באנגלית
  • עריכת פרזנטציות
  • תקשורת רב-לאומית, פערים תרבותיים ו-Small talk
  • כתיבת מיילים

הקורס מיועד לנשים ולגברים מעל גיל 18

קורס אנגלית לארגונים ולחברות


במקביל לקורס אנגלית שאנו מציעים לקהל הפרטי, אנו מציעים גם קורסים והדרכות לארגונים ולחברות במסגרת המרכז ללקוחות עסקיים ולארגונים.
קורס אנגלית מיועד לקבוצות קטנות או ללימוד אישי.
במהלך הקורס מלווה את הקורס מנהל לקוח וצוות מטעמנו, אשר מעניקים שירות קשוב ואיכותי הן בתוכן והן במעטפת התפעולית של הקורס.
מטרתנו היא להקנות למשתתפים את הידע ואת הכלים הנחוצים להם על מנת להשיג יתרון בזירה הארגונית התחרותית, או לשם העשרה שיש בה כדי להוסיף לעובדים ולתרום להעצמתם המקצועית והאישית כאחד.קורסי שפות ב-ZOOM במרכז ללימודים מקווניםבמקביל לקורסים הפרונטליים אותם אנו מקיימים בשלוחות ברחבי הארץ,
מציע בית-הספר דיאלוג, קורסי שפות מקוונים (ב-zoom).

ההוראה בקורס המקוון היא בליווי ותמיכה מלאים של אנשי הצוות. נוסף על הקורס, התלמידים ייהנו ממערכת תיקשוב תומכת הכוללת פורומים, חומרי לימוד והעשרה, קשר ישיר עם מרצים, וכן הקלטות ועדכונים בתחום.

במרכז מתקיימים קורסים בשפות: *אנגלית,*אנגלית עסקית, *אנגלית לעולם העבודה, *איטלקית, *צרפתית, *ספרדית, *ערבית, *גרמנית, *רוסית , *סינית, *יווניתכתבות שעשויות לעניין אותך:קורות חיים באנגלית
הרבה אנשים נרתעים מזה, מניחים לזה ובעקבות כך מחמיצים הזדמנויות פז שיכולות להפוך אותם לאנשי קריירה מן השורה. אבל למה לוותר כשזה כל כך פשוט?

ראיונות עבודה באנגלית
אז איך תתכוננו לראיון הזה בצורה הטובה ביותר? ואיך קורס יכול לתת לכם מענה מושלם לעניין הנקודתי הזה ובכלל להמשך הדרך? כאן נספר לכם הכול.

אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים