למידע נוסף מלא/י פרטיך
אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
דיפלומה » המרכז ללימודי עיצוב פנים » » שם המרצה: מירית גוטמני

לימודי עיצוב פנים, דו-שנתי

מסלול עיצוב ותכנון פנים


קורס זה מוכר לפיקדון חיילים משוחרריםמנהלת מקצועית: ארכ' איריס לניר, בעלת תואר B.Arch ,בוגרת הטכניון בפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים.

שם המרצה: מירית גוטמני


מירית גוטמני, משרד לתכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג לבתים פרטיים וחללים מסחריים.
בעלת תואר ראשון בעיצוב וניסיון של 30 שנה בעיצוב רב תחומי על כל גווניו.
שילוב המיומנויות השונות שלי כמעצבת גרפית, מעצבת מוצר, מעצבת תערוכות וגם כמעצבת פנים והום סטיילינג בעת ובעונה אחת מתבטא ביצירתיות רב גונית, בשילובים צבעוניים הרמוניים ובטווח עיצובים השונים זה מזה.
מירית מרצה ומכשירה סטודנטים להום סטיילינג במכללות רבות בארץ.
למשרד ניסיון רב שנים בעיצוב ומיתוג חברות גדולות בשוק, כך שהוא מאפשר היום שרות של עיצוב פנים כולל גם לעסקים המשלב אוריינטציה שיווקית המעצימה את מיתוג וחזון העסק.
המשרד נותן שרותי ייעוץ, תכנון ועיצוב לבתים פרטיים ודירות ומתמחה בעיצוב לכל הסגנונות: מודרני, כפרי, קלאסי, אורבני ווינטג' ובשילובים האקלקטים ביניהם.
תהליך העיצוב מתחיל באפיון מעמיק המאפשר הבנה מקיפה של הצרכים. הוא ממוקד ומובנה כשהמטרה לחבר בין האדם לביתו וכך ליצור עבורו את המקום הטבעי והמתאים לו ביותר. לכל אדם מתאים עיצוב שונה בהתאם לאישיות ולצרכים שלו.

האני מאמין שלי
כאדם משפחתי, שמח וחם חשוב לי להעניק אווירה הרמונית, שלווה וחמימה לבתים אותם אני מעצבת. האווירה יכולה לבוא לידי ביטוי בכל סגנון והיא המשפיעה על האנרגיה בבית.
חשוב לדעת שעיצוב בית אינו מותרות וחשוב לחיות בסביבה שנעימה לנו.
אני מאמינה שעיצוב המותאם לאישיות שלכם תוך כדי תהליך עבודה נעים ומהנה, משפיע לטובה על הדינמיקה והאנרגיות בבית ויש לו השפעה חיובית על כל תחומי החיים שלכם ושל משפחתכם.

אתר האינטרנט: www.miritgutmani.com

תיק עבודות:אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים