למידע נוסף מלא/י פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים

לימודי עיצוב ותכנון פנים - המסלול המלא להכשרה מקצועיתמנהלת מקצועית: חביבה לבקוביץ, M.A, מעצבת ומתכננת תאורה.

ערוץ התוכן

  בערוץ זה תיהנו מכתבות וממדריכים שילוו אתכם צעד אחר צעד בבניית קריירה בעיצוב פנים. אתם מוזמנים ליהנות מעולם שלם של תוכן, אשר עוסק בענף העיצוב.

הקמת אתר אינטרנט למעצב המתחיל

  מה כדאי לכלול באתר ועצות ליישום נכון כדי להניע לפעולה. הנה כמה עצות לאיפיון אתר אינטרנט, עיצובו ובנייתו, וגם הצעות כיצד לשכנע מתעניינים לפנות אליכם.

הטרנדים החמים

  ריפודי מיטות, שיק כפרי, מתכות ופיברגלס הם בין הטרנדים הבולטים בתחום עיצוב הפנים השנה, לפניכם כמה בשורות עיצוב בינלאומיות מרעננות, וגם כאלה שחוזרות לחיינו.

קורס עיצוב פנים מוכר לצורך פיקדון לחיילים משוחרריםתכנית הלימודים בקורס עיצוב פנים מתפרסת על פני שנתיים אינטנסיביות (700 שעות אקדמיות).
לימודי עיצוב ותכנון פנים במסגרת לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה מציעים תוכנית ייחודית ומגוונת, משולבת ובין-תחומית, המבוססת על שילוב נושאים בתחומי האדריכלות, העיצוב והטכנולוגיה, על היבטיהם האנושיים, החברתיים והרעיוניים.

מטרת הקורס בעיצוב פנים היא לסייע לכם להצליח בתחום בזכות עצמכם, ולפתוח משרד עצמאי לעיצוב פנים.

בקורס הושם דגש בהקניית שפת העיצוב ועקרונותיה, תוך מתן כלים מקצועיים ומגוונים ללומדים.
הוספנו יחידת לימוד ייחודית המכשירה את התלמידים להקמת עסק עצמאי בתחום העיצוב.
בפועל, כבר כיום משתלבים בוגרי המסלול בעבודה, ומפגינים יכולות מקצועיות מרשימות.


מה בתוכנית?


 • במהלך הלימודים תתוודעו לעולמות העיצוב, תוך שימת דגש על ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של עולם העיצוב, בעקרונותיו ובהיסטוריה שלו
 • תוך כדי הלימודים נכשיר אתכם להשתמש בתוכנות העיצוב הרלבנטיות, ונעניק לכם את כל הכלים המעשיים שיאפשרו לכם להשתלב ואף להוביל בתחום עיצוב הפנים
 • במהלך הלימודים ישמעו הלומדים הרצאות אורח שישאו אדריכלים ומעצבי פנים מובילים
 • במסגרת לימודים יתקיימו סיורים ממוקדים
 • תלמידי המסלול העושים את צעדיהם הראשונים בתחום המקצועי יזכו לליווי ולחניכה מקצועית
 • נסייע לכם להתפתח גם מבחינה עסקית-ניהולית, ונעניק לכם את הכלים הנחוצים לשם שיווק עצמאי, ניהול משא ומתן עסקי, יזמות, נקיטת אסטרטגיה עסקית תחרותית ועוד


מה הפלא שהבוגרים שלנו פותחים משרדים עצמאיים

אורלי קיבוביץ

בסיום הקורס יצאתי לעבודה באופן עצמאי. תודתי הרבה למרצים על ההשקעה, הסבלנות והידע הנרחב. אם הייתי צריכה לבחור בשנית היכן ללמוד, אין ספק כי הייתי בוחרת שוב במרכז ללימודי עיצוב פנים
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של אורלי>>

אילן אל נתן

הידע שרכשתי בלימודי עיצוב פנים העצים את היכולות המקצועיות שלי וכיום יש לי משרד לעיצוב פנים ותכנון אדריכלי הכולל ליווי וניהול פרויקטים בתחום הבניה
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של אילן>>

אלונה בן נתן

כבוגרת המסלול יצאתי עם ידע ומיומנויות להתחלת עבודה בתחום. כיום בבעלותי משרד לעיצוב פנים המתמחה בעיקר בתכנון ועיצוב פנים עבור אנשים שעוזבים בתים פרטיים לטובת דירות במפלס אחד ברבי קומות.
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של אלונה >>

אפרת וייט

מרגע שסיימתי את לימודיי הצלחתי להשתלב בתחום העיצוב כעצמאית במשרה מלאה. קיבלתי ארגז כלים מאוד מגוון המאפשר לי להשתלב באחד המקצועות הכי מאתגרים ויצירתיים שמשלבים עשייה, ידע , קשרי עבודה ,לקוחות מרוצים והרבה סיפוק עצמי .
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של אפרת >>

ענת שגיא

בסיום הלימודים היה ברשותי תיק עבודות שמאוד עזר לי לקבל את העבודות הראשונות שלי. פתחתי סטודיו עצמאי לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה במתן שירותים למשפחות
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של ענת>>

מיכל אבימור

מסלול הלימודים סיפק לי את כל הכלים והידע אשר אפשרו לי לצאת לעצמאות בעיצוב פנים מיד עם תום הלימודים. כיום אני בעלת סטודיו עצמאי לעיצוב ותכנון פנים בתל אביב.
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של מיכל >>

מרי בצון

בוגרת מסלול עיצוב פנים של האוניברסיטה הפתוחה. בסיום הלימודים פתחתי משרד עצמאי המעניק ליווי צמוד ואישי החל משלב התכנון ועד למסירת המפתח.
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של מרי >>

סלויה ביטר

מיד עם סיום הלימודים פתחתי משרד עצמאי. ממליצה בחום על הקורס לכל מי שרוצה להיכנס לתחום. הלימודים איכותיים מאוד וברמה גבוהה, עם דגש ורצון לתת את הכלים הכי טובים והכי רלוונטיים להצלחת כל סטודנט ולהגשמת החלום להיות מעצב/ת פנים.
לצפייה בפרוייקטי עיצוב של סלויה>>

משך הקורס


קורס עיצוב ותכנון פנים נלמד בהיקף של 700 שעות אקדמיות במתכונת דו-שנתית (משך כשנתיים וחודשיים).

תנאי קבלה


על המועמדים להיות בעלי השכלה תיכונית ולעבור ריאיון קבלה אישי.

דרישות סף לסיום הלימודים


 • נוכחות ב-80% מהמפגשים לפחות, והשתתפות פעילה בהם
 • הגשת כל הפרויקטים והעבודות הנדרשות וקבלת ציון עובר לפחות

תעודה למסיימים


לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה מטעם מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

הכרה אקדמית


עמידה בדרישות הקורס עיצוב פנים מעניקה לבוגרים נקודות זכות אקדמיות להמשך לימודים לקראת תואר B.A. באוניברסיטה הפתוחה, בכפוף לנוהלי האוניברסיטה הפתוחה.

כל אחד יכול להיות מעצב פנים. אנחנו כאן כדי לעזור לך לממש את הפוטנציאל שבך. למידע נוסף ולהבטחת מקומך בקורס הקרוב השאר פרטים, ואנו נחזור אליך.

קורס עיצוב פנים מוכר לצורך פיקדון לחיילים משוחררים

אני מסכים/ה לקבל מידע, עדכונים ודבר פרסומת מהאוניברסיטה הפתוחה בדוא"ל ו/או מסרונים
דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים