חשיפה » מערבון מקומי, יום שישי, 11.1.19

מערבון מקומי, נקודת מבט על זהות ושני, יום שישי, 11.1.19

הקרנת סרטי בוגרי בימוי קולנועי – בית הספר חשיפהבניה שגיב, "Eastern Western"

- 9:00 דקות
הסרט מתאר מפגש מקרי במידבר בין זוג אחים אמריקאיים, בחור דתי צעיר, וערבי מוסלמי. באין להם שפה משותפת, נוצרת אי-הבנה בין כולם. הסרט חוקר את הדרכים שבהן מתמודדים אנשים שונים עם מה שזר להם.

ג'ני אברמוב, "הבית"

- 8:57 דקות
בימים בהם המצב הביטחוני בישראל מתוח, תומר ובר מוצאים את עצמם ביחד, בעל כורחם, בדיוק בזמן שנשמעת אזעקה. המצב הלא-פשוט שבו הם נמצאים מאלץ אותם להתמודד עם רגשותיהם זה כלפי זה.

רז רוטנברג, "נדודי שינה"

- 10:38 דקות
במהלך לילה ללא שינה קמה אורנה לצלילי הקאה של בתה, שלי. המפגש הלילי מעורר רגשות ישנים בין השתיים, ומאלץ את האם להתמודד עם האמת הכואבת, אותה היא מנסה להסתיר.

דורון ניר, "שירה"

- 6:08 דקות
זהו סיפורה של מיכל, אישה בת 38, נשואה ואם לשני ילדים, הסובלת מהפרעת זהות מנותקת (פיצול אישיות). הסיפור שלה מסופר כסיפור בתוך סיפור, והצופה רואה את סיפור התאהבותה של מיכל בשירה. היות שבתוך מיכל חיות כמה זהויות, הסיפור מסופר כל פעם דרך זווית של אישיות אחרת. הסרט מאפשר לצופים להציץ לעולמם של הסובלים מהפרעת זהות מנותקת, ואולי גם לפתח אמפטיה כלפיהם.

עופרה למברג, "מראה שבורה"

- 12:15 דקות
כאשר בעלה ושני ילדיה הקטנים נעלמים באמצע ארוחת הערב, מתהפך על רונה כל עולמה ברגע אחד. נראה כי האנשים שהיא מוצאת בביתה יודעים משהו על כך. או אולי לא?

פרח רחמים, "כוסאמק"

- 3:47 דקות
זהו מונולוג פרובוקטיבי והומוריסטי של רווקה בת 40, החושף את התסכול נוכח אידיאלים שאי-אפשר לממש, ואת המחיר הכבד והמייסר שצריך לשלם.

הכנס מתקיים ביום שישי, ה בשבט תשע"ט, 11 בינואר 2019
קריית האוניברסיטה הפתוחה ע"ש דורותי דה רוטשילד, דרך האוניברסיטה 1, רעננה (הכניסה לחנייה דרך צומת רעננה צפון; החנייה ללא תשלום, על בסיס מקום פנוי) האירוע יתקיים באולם נוידרפר
ההשתתפות ללא תשלום; יש להירשם מראש ההרשמה בטלפון 3337* (03-5114412) או כאן

דף הבית
לצור קשר דרך טלפון
השארת פרטים