איך פונים?

אם אובחנו אצלכם לקויות למידה או הפרעת קשב וריכוז ואתם מעוניינים להסתייע בשירותינו, שלחו  אלינו:
1. העתק של דוח אבחון תקף - מתקבלים דוחות אבחון מקיפים ועדכניים שערכו  מאבחנים מורשים בחמש השנים האחרונות, העומדים בקריטריונים וקובעים בבירור אבחנה של לקות למידה ו/או הפרעת קשב וריכוז (ADHD).
רצוי לפנות לאבחוני מת"ל, המתקבלים בכל המוסדות להשכלה גבוהה, או לברר עם יועצת היחידה מהו סוג האבחון הנדרש.
2.טופס נלווה לאבחון

את שני המסמכים יש לשלוח בפקס: 09-7780628 או בדוא"ל: Ld@openu.ac.il (כקובץ סרוק אחד).

• המועד האחרון להגשת אבחונים חדשים מפורסם באזור ההודעות בעמוד הבית של אתר היחידה.
• סטודנטים הלומדים אנגלית מתבקשים לשלוח את אבחוניהם לפני תחילת הסמסטר.
• אם אין ברשותכם אבחון תקף, שלחו אלינו את כל האבחונים הישנים שברשותכם ופנו ליועצות היחידה בדוא"ל באמצעות טופס יצירת קשר, כדי לתאם שיחת בירור מקדימה לחידוש האבחון.

מסמכים המתקבלים ביחידה מועברים לבדיקת הצוות המקצועי. הצוות יקבע את סוג הסיוע הנדרש, בהתאם לממצאי האבחון, המלצותיהם ובקשותיהם של הסטודנטים בטופס הנלווה. מאחר שכל מסמך נבחן בקפידה, הטיפול בדוחות חדשים עשוי להימשך לעתים זמן רב. אנא התאזרו בסבלנות. בסיום בדיקת האבחון יישלח אליכם מייל בנוגע להמשך הטיפול בעניינכם.

שימו לב!

אם אתם סטודנטים ותיקים, פרטיכם נמצאים ביחידה ואתם לומדים ברצף לקראת תואר, אינכם נדרשים לחדש את האבחון שברשותכם במהלך תקופת הלימודים. אם הפסקתם את לימודיכם לפרק זמן ממושך או התחלתם ללמוד לתואר נוסף או לתואר שני, יתקיים דיון לגופו של עניין. חשוב לברר עניין זה לפני ההרשמה.

אם קשייכם נובעים מבעיה רפואית, מנכויות או מפגיעה גופנית ואם אתם סטודנטים עם לקויות חושיות (לקויי שמיעה או ראייה), אתם מוזמנים לפנות אל מדור נגישות בדיקנט הסטודנטים בדוא"ל: Nagish@openu.ac.il
 
פתח הכל