אגודת הבוגרים של האוניברסיטה הפתוחה (ע"ר)

לאוניברסיטה הפתוחה יש מעל 50,000 בוגרות ובוגרים, הגאים בשנות לימודיהם באוניברסיטה ובכלים אשר רכשו בה, ורבים מהם ממלאים תפקידי מפתח במשק הישראלי.
 
אגודת הבוגרים של האוניברסיטה הפתוחה הוקמה בשנת 1991 כדי לחזק את הקשר בין הבוגרים לאוניברסיטה, לקיים פעילויות העשרה ולסייע במתן מלגות לסטודנטים. האגודה מתבססת על פעילותם בהתנדבות מלאה של בוגרי האוניברסיטה, המקדישים מזמנם לטובת הבוגרים, ועל הסיוע הלוגיסטי האדיב של האוניברסיטה. 
האגודה יוזמת ועורכת אירועי תרבות, ימי עיון וכנסים בקמפוס ברעננה ובמרכזי לימוד אחרים, להנאתם של בוגרי האוניברסיטה והציבור הרחב.
כל הפעילויות מפורסמות בעמוד האירועים של האוניבריסטה הפתוחה.
 
בין הפעילויות:
סינמה אקדמיה: מועדון הסרט הטוב של האוניברסיטה הפתוחה, המשלב הקרנה של יצירות עלילתיות או תיעודיות עם הרצאה של חברי סגל בכירים או אנשי קולנוע.
קונצרטים והופעות אמנים: במהלך השנה מתקיימים מופעים מוזיקליים מגוונים.
חלוקת מלגות בטקס מצטייני הנשיאה: אגודת הבוגרים תורמת מהכנסותיה לטובת מלגות לסטודנטים שהגיעו להישגים אקדמיים גבוהים במיוחד. המלגות מחולקות בטקס מצטייני הנשיאה.

אנו מזמינים אתכם, סטודנטים בעבר ובהווה, לקחת חלק באירועים ובפעילויות שלנו ולשמור על קשר עם האוניברסיטה ועם שאר הבוגרים והבוגרות.

השאלת ספרים בספריה

בוגרים המעוניינים להשאיל ספרים בספרייה שבקמפוס רעננה מתבקשים לשלם 100 ש"ח. כל הכנסות האגודה מיועדות למלגות לסטודנטים נזקקים, מצטייני הנשיאה, ולרווחת בוגרי האוניברסיטה.

להצטרפות לחצו כאן

 

צרו קשר

יו"ר אגודת הבוגרים: מוטי עופר
גזבר: מוטי עפר
מזכירת האגודה: שירה אמיר
חברים בוועדת כספים ואירועים: אפרת ברודסקי, דבורה קשוק
חברים בוועדת אירועים: קטי מגידש, אהוד נתיבי
חברים: שוקי אסא, אמנון ליבוביץ, אפי אריאל, יוסי מליק

לפרטים נוספים פנו אל מחלקת האירועים: 09-7781834 או אל טלי שחם, מזכירת המחלקה: talisha@openu.ac.il