סיפורי בוגרות ובוגרים

 יסמין פיינגולד

 
יסמין פיינגולד, לשעבר אלופת ישראל בחתירה ובוגרת תואר ראשון במתמטיקה. בשנת 2009 בזמן אימון חתירה בירקון התהפכה יסמין עם סירתה, היא פונתה במצב קשה לבית החולים וכשהתעוררה סבלה מאובדן זיכרון לטווח קצר. לאחר תקופת שיקום חזרה יסמין לעסוק בחתירה וזכתה בתארים רבים.

אפי כהן


אפי כהן, מייסד שותף של חברת datorama: "יש הרבה מאוד קשר בין ההצלחה באוניברסיטה הפתוחה לבין הצלחה בחיים המקצועיים. להיות בוגר האוניברסיטה הפתוחה זה להיות אדם עם נחישות, יכולת למידה עצמית ורצון להצליח"

אפרת קרמר


אפרת קרמר, מנהלת תחום פיתוח ברשות שדות התעופה: "לבוגרי האוניברסיטה הפתוחה יש יתרונות על פני מועמדים אחרים: יכולת ללמוד לבד נושאים חדשים, אחריות ומשמעת עצמית"

ניצן זיו


ניצן זיו, סמנכ"ל סייבר בחברת Check Point: "בלי האוניברסיטה הפתוחה לא הייתי כאן היום. לקחתי מהלימודים קורסים שאני משתמש בתכנים שלהם ואת היכולת להתמודד עם דברים חדשים שנראים בלתי אפשריים"

שון לבקוביץ


שון לבקוביץ, מאקדמיה בתיכון לדוקטורט בביוטכנולוגיה

צחי דנה


צחי דנה, ללמוד ולעבוד על פני הגלובוס

ליאור פליק


ליאור פליק, יו״ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באו"פ

אסתר קובי רוזנטל


אסתר קובי רוזנטל, מנהלת פרויקט UX ונגישות ב"מטריקס"

הבוגרים.ות שלנו


סרטון טקסי בוגרות ובוגרים 2021

סלאם ביאדסה


סלאם ביאדסה, חלום שהתגשם

קליפ קולולם


טקס בוגרות ובוגרים 2020

ליאור כגן


ליאור כגן, מנכ"ל סמארט בטא באלטשולר-שחם: "הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הם קרש קפיצה טוב לשוק העבודה, שבו צריך להוכיח יכולת עבודה עצמית, יצירתיות וכוח רצון"

ד"ר רון עדני


ד"ר רון עדני הוא מרצה ויזם הייטק מצליח: "התחלתי את הלימודים באוניברסיטה הפתוחה כבר כשלמדתי בחטיבת הביניים. הגמישות אפשרה לי להצליח"

שרון רייניש בורשטיין


שרון רייניש בורשטיין, מנהלת משאבי אנוש ב-AIG: "למדתי להתנהל בלוחות זמנים צפופים ולהיות ממוקדת ויעילה, כלים שעוזרים לי היום בעבודה האינטנסיבית כמנהלת"

אייל הובר לוי


אייל הובר לוי, בעלים ומנכ"ל של משרד הפרסום d-say ומרצה לשיווק דיגיטלי: "האוניברסיטה הפתוחה היא המקום היחיד שאפשר לי ללמוד ולהתפתח בלי לעצור את מסלול החיים שלי"

אריאל זיבצנר


אריאל זיבצנר, מנכ"ל Cylnet: "באוניברסיטה הפתוחה מבינים שהלימודים הם אמצעי ולא מטרה. אפשר להשיג ניסיון מקצועי וגם ללמוד במקביל"

יניב צפניה


יניב צפניה, מנהל מחלקת המכירות של המגזר העסקי בג'ון ברייס: "באוניברסיטה הפתוחה יש סביבה אקדמית וחוויית לימודים שמקיפה אותך ב-360 מעלות"

אורית נווה


אורית נווה, מנהלת תקשורת שיווקית בקבוצת תדהר: "שיטת הלימוד באוניברסיטה הפתוחה אפשרה לי ללמוד לבד וגם לקבל עזרה כשצריך - ולהתקדם בקצב שלי, במקביל לעבודה במשרה מלאה"

דנה דוידי


דנה דוידי, מנהלת משאבי אנוש בגרינפיס ישראל: "באוניברסיטה הפתוחה הייתה לי אפשרות לבחור: איפה ללמוד, מתי ללמוד ובאיזה קצב. למדתי לעבוד על כמה דברים במקביל"

אורטל ירדן


אורטל ירדן, מנהלת רכש באלביט: "מגיל צעיר המטרה שלי הייתה לעבוד בתפקיד ניהולי - מטרה לא פשוטה למי שרוצה כל הזמן להמשיך ולהתפתח. רק באוניברסיטה הפתוחה יכולתי לשלב את הכול"

בת-אל יצחקיאן


בת-אל יצחקיאן, בת שירות לאומי ובוגרת האוניברסיטה הפתוחה: "איך אני בת 19 ומסיימת תואר? הקרדיט מגיע לאוניברסיטה הפתוחה, המקום היחיד שהליך עם מי שאני עד הסוף"

רדא עבד אל-קאדר


רדא עבד אל-קאדר, מנהל חטיבת ביניים: "באוניברסיטה הפתוחה אין דבר בלתי אפשרי. רציתי להיות מנהל וקיבלתי הרבה מעבר לזה"

יניב מימון


יניב מימון, יועץ אבטחת מידע ב-Deloitte: "שיטת הלימוד הגמישה באוניברסיטה הפתוחה מאפשרת להתאים את קצב הלימודים לעומס בעבודה ולהפך"

שמעון אלבז


שמעון אלבז, מהנדס פרויקטים בחברת החשמל: "הלימודים באוניברסיטה הפתוחה נתנו לי כלים להתפתחות מקצועית. מפגשי ההנחיה היו מקצועיים וממוקדים מאוד"

יאיר נגיד


יאיר נגיד, מנכ"ל המשכן לאמנויות הבמה באר שבע: "נהניתי מכל דקה בלימודים לתואר, הצלחתי להביא שינוי בזמן שלמדתי בשיטה שהתאימה לי בדיוק"

שירי פרידמן


שירי פרידמן, סמנכ "לית ניהול לקוחות במדיה קום: "בניתי לעצמי את המסלול שלי בהתאם לתחומים שעניינו אותי ורלוונטיים לעבודה שלי בתחום הפרסום והמדיה"

עמוס מרום


עמוס מרום, סמנכ"ל סייבר ב-IBM: "לבוגרים של האוניברסיטה הפתוחה יש יכולת מעולה לפתרון בעיות באופן עצמאי, יכולת מאוד חשוב בעידן הטכנולוגי שלנו"

שי טרוצמן


שי טרוצמן, מנכ"ל ג'יידייט: "מי שלמד באוניברסיטה הפתוחה יודע מה זה לימודים אמיתיים. השיטה אפשרה לי לשלב לימודים, משפחה וקריירה"

לירון יצחק-אלקלעי


לירון יצחק-אלקלעי, מנהלת E-commerce: "כל שיעור היה חוויה מעשירה בפני עצמה. עכשיו יש לי את הכלים לפתח אפליקציה כלכלית משלי"

דביר לרר


דביר לרר, מנכ"ל Cognilyze: "הקמתי את הסטרטאפ שליבעקבות הלימודים באוניברסיטה הפתוחה, רציתי להתרחב לתחומים שבחזית ההתפתחות המדעית-טכנולוגית"

ח"כ שרן השכל


מבית החולים הווטרינרי באוסטרליה אל הכנסת