מועדון או"פלה - סטודנטים הורים

גישתה הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת מפגש מגוון וייחודי של סטודנטיות וסטודנטים, בהשוואה למוסדות לימוד אחרים,  בטווח הגילאים (החל מתיכון ועד הגיל השלישי) בסטטוס ובמשפחתיות. רבים מבין הסטודנטיות והסטודנטים המתחילים ללמוד הינם בעלי משפחות או נמצאים בשנים הראשונות להקמת התא המשפחתי ועל כן, עלה הצורך לתת מענה לפלח אוכלוסייה זו. לשם כך עלה רעיון של הקמת מועדון שהחברים בו יהיו הורים וסטודנטים\יות ומטרתו ליצור קבוצה בעלת מכנה משותף: הורים המבקשים לקבל מענה על השאלות והבעיות שלהם בהתנהלות כהורים וכסטודנטים.
 
לפני כשנתיים, הוקמה קבוצה בפייסבוק שנקראה אופ'לה על ידי אגודת הסטודנטיות והסטודנטים במטרה שהחברים בו יהיו הורים וסטודנטים\יות וליצור פלטפורמה שתקל על הורים סטודנטים בתחילת דרכם כהורים וכסטודנטים  ותסייע להם להתמודד ולשתף את הקושי ובכך להשלים  את לימודי התואר תוך שילוב עבודה, לימודים ומשפחה.
המועדון מאפשר שיח וחיבור בין הסטודנטים ומנסה לתת לכלל הסטודנטיות והסטודנטים העמקה והרחבת הידע שנרכש בין אם זה ייעוץ על קורסים, תכניות לימוד, עזרה והקלות תוך שילוב הקריירה /עבודה ושימור חיי המשפחה על ידי פעילויות של אנשי מקצוע במטרה לתת כלים להתמודדות היום יומית.
 
שיתוף פעולה בין דיקנט  הסטודנטים לבין האגודה: בתחילת השנה התקבלה החלטה על פעילות משותפת ייחודית להורים–סטודנטים בין דיקנט הסטודנטים בראשות דיקן הסטודנטים דר" מושיק לביא, רכזת ההורות, הגב' ירדנה יפרח ויו"ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים, הגב' לילך חייבי מנחם. הוחלט לקיים שיתוף פעולה בכל הנוגע לפעילויות השונות המתבצעות תחת הכותרת של "או"פלה - מועדון הורים סטודנטים".
במסגרת המועדון מתקיימות פגישות, הרצאות, טיולים, פעילויות הורים וילדים ועוד.
 
סטודנטים והורים? אתם מוזמנים להירשם לדף הפייסבוק של מועדון אופל"ה ולהצטרף למועדון.
 

אולי יענייך אותך?

צור קשר

הגב' ירדנה יפרח

טלפון: 09-7781091
פקס: 09-7780634
דוא"ל: [email protected]