למה אנחנו

אודותינו

שיטת הלימוד

במהלך הלימודים, מאפשרת שיטת הלימוד הייחודית לאוניברסיטה הפתוחה השתתפות במפגשי הנחיה בכיתות לימוד, לצד ליווי צמוד של צוות ההוראה, הכולל גם שעות הנחיה טלפוניות ומשוב על מטלות שהסטודנט מגיש. השיטה מאפשרת לשלב לימודי הוראה מרחוק באמצעות טכנולוגיה מתקדמת לצד למידה עצמית. שיטת לימוד זו מאפשרת לסטודנט גמישות מרבית בבחירת מקום הלימוד, מועדי הלימוד וקצב הלימוד.

לצפייה בסרטון יש ללחוץ כאן

לימודים בהתאמה אישית

קצב הלימודים באוניברסיטה הפתוחה הינו אישי ברובו, ונקבע על ידי הסטודנט. מי שמייחד את עיקר זמנו ללימודים, יוכל לסיים תואר בפרק זמן הנע בין 3 ל- 3.5 שנים. עם זאת, תנאי הלימוד מאפשרים, פריסת לימודים על פני תקופה ארוכה מזו. שיטת הלימוד המיוחדת לאוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לסטודנט ללמוד במקום ובמועד הנוחים לו, מבלי לוותר בתקופת הלימודים על קריירה, על חיי משפחה או על חיי חברה.

לצפייה בסרטון יש ללחוץ כאן

מפגשי מידע ומפגשי ייעוץ

במרכזי הלימוד ברחבי הארץ נערכים מפגשי מידע בלי תשלום. במפגשים אפשר לקבל מידע על אודות האוניברסיטה הפתוחה, על מגוון תחומי הלימוד ועוד. מתעניינים שהשתתפו במפגש מידע, יוכלו לקבוע, באמצעות מוקד המתעניינים, פגישה אישית בלא תשלום עם יועץ ללימודים אקדמיים, אשר יסייע להם לתאם בין שאיפותיהם ויכולותיהם לבין הדרישות האקדמיות של הקורסים ושל תכניות הלימודים. היועצים האקדמיים יסייעו בקבלת החלטות, בבחירת כיוון לימודים מועדף וכן בבחירת הקורס או הקורסים הראשונים. לפרטים על מועד המפגש הקרוב, חייגו 3500* למוקד המתעניינים של האוניברסיטה הפתוחה. 

לצפיה בסרטון יש ללחוץ כאן

תנאי קבלה לאוניברסיטה

על פי גישתנו הייחודית: כל אחד יכול להירשם לאוניברסיטה הפתוחה! ההרשמה ללימודים פתוחה לכול. הנרשם אינו נדרש להציג הישגי לימוד כלשהם מן העבר, ולכן הרשמתו איננה מותנית בהצגת תעודת בגרות, במכינה קדם-אקדמית, בעמידה בדרישות המבחן הפסיכומטרי או בכל תעודה אחרת. עם זאת, ולמרות תנאי הקבלה הגמישים, רמת הלימודים באוניברסיטה הפתוחה אינה מתפשרת וגבוהה ביותר.

חייגו 3500*
שעות פעילות מערך המתעניינים בימים א' עד ה' 8:30-20:30 בימי ו' 8:30-12:30