גם לומדים וגם עושים ספורט?

ספורטאים? אנחנו מחפשים אתכם! הצטרפו למשלחת של האוניברסיטה הפתוחה והתחרו במשחקי אס"א הבינלאומיים באילת. ארבעה ימים של ספורט ואווירה מדהימה - ההנאה מובטחת 😉 אז למה אתם מחכים? מלאו את טופס ההרשמה ונחזור אליכם עם פרטים נוספים!

הרשמה לאס''א

ספורטאים? רוצים לייצג את האוניברסיטה הפתוחה במשחקי אס''א הבינלאומיים באילת? הירשמו למגוון ענפים כגון כדורשת, שחמט, שחייה, ריצה, ניווט, גיימינג ועוד!

אליפות שחמט 2023

אליפות שחמט 2023

שלום לשחמטאים, משחקי אס"א השנתיים באילת שוב בפתח, וכהרגלנו אנו מקיימים אליפות פנימית מוקדמת, לכלל שחמטאי האו"פ. מוזמנים להשתתף באליפות האו"פ ולהזמין סטודנטים/ות ועובדים/ות של האו"פ שאתם מכירים (ואולי עדיין לא רשומים לשחמט) להצטרף ולהשתתף. בהצלחה ולהתראות! דניאל רוטנברג רכז הספורט באו"פ 050-542-4845

קבוצת הכדורשת של האוניברסיטה הפתוחה מגייסת שחקניות וכווווולן מוזמנות! בין אם את משחקת בליגת על או רוצה ללמוד ספורט חדש - יש מקום לכולן. הקבוצה מתאמנת בימי שני בערב בתל אביב, בואי לאימון ניסיון ואנחנו בטוחות שתהני מכל רגע. אפשר להירשם בטופס או להתקשר לקפטנית, נועם - 052-677-9958

הרשמה לכדורשת

קבוצת הכדורשת של האו''פ מגייסת שחקניות! רוצה לשחק כדורשת? הצטרפי אלינו! לא צריך ניסיון קודם, רק רצון ומוטיבציה. הקבוצה פתוחה לכל הרמות ומתאמנת בימי שני בערב בתל אביב במהלך כל השנה. אנחנו מחכות לך. לפרטים: 050-3666255

אליפות טניס 2023

אליפות טניס 2023

לכל ה"חובטים" שלום, בין אם אתם חובטים מקצועיים או חובבים, בין אם זה במחבט גדול של הטניס, הבינוני של הסקווש או הקטן של הטניס-שולחן, אתם מוזמנים לחגוג בהשתתפות באליפויות הפנימיות של האו"פ. משחקי אס"א השנתיים באילת שוב בפתח, וכהרגלנו אנו מקיימים אליפויות פנימיות מוקדמות, לכלל ספורטאי האו"פ בענפים הללו. מוזמנים להשתתף באליפות האו"פ ולהזמין סטודנטים/ות ועובדים/ות של האו"פ שאתם מכירים (ואולי עדיין לא רשומים אצלי) להצטרף ולהשתתף. אליפות האו"פ בטניס – יום שישי ה- 27/01 – מגרשי הטניס של מכבי נתניה.

אליפות סקווש 2023

אליפות סקווש 2023

לכל ה"חובטים" שלום, בין אם אתם חובטים מקצועיים או חובבים, בין אם זה במחבט גדול של הטניס, הבינוני של הסקווש או הקטן של הטניס-שולחן, אתם מוזמנים לחגוג בהשתתפות באליפויות הפנימיות של האו"פ. משחקי אס"א השנתיים באילת שוב בפתח, וכהרגלנו אנו מקיימים אליפויות פנימיות מוקדמות, לכלל ספורטאי האו"פ בענפים הללו. מוזמנים להשתתף באליפות האו"פ ולהזמין סטודנטים/ות ועובדים/ות של האו"פ שאתם מכירים (ואולי עדיין לא רשומים אצלי) להצטרף ולהשתתף. אליפות האו"פ בסקווש – יום שישי ה- 03/02 – אולם הסקווש של רעננה.

אליפות טניס שולחן 2023

אליפות טניס שולחן 2023

לכל ה"חובטים" שלום, בין אם אתם חובטים מקצועיים או חובבים, בין אם זה במחבט גדול של הטניס, הבינוני של הסקווש או הקטן של הטניס-שולחן, אתם מוזמנים לחגוג בהשתתפות באליפויות הפנימיות של האו"פ. משחקי אס"א השנתיים באילת שוב בפתח, וכהרגלנו אנו מקיימים אליפויות פנימיות מוקדמות, לכלל ספורטאי האו"פ בענפים הללו. מוזמנים להשתתף באליפות האו"פ ולהזמין סטודנטים/ות ועובדים/ות של האו"פ שאתם מכירים (ואולי עדיין לא רשומים אצלי) להצטרף ולהשתתף. אליפות האו"פ בטנ"ש – יום שישי ה- 03/02 – אולם הסקווש של רעננה.

פעילויות ספורט באו"פ

האוניברסיטה הפתוחה חברה באיגוד ספורט אקדמי (אס"א), הפועל ביותר מ-20 מוסדות להשכלה גבוהה בישראל ומטרתו לעורר אצל סטודנטים ואנשי אקדמיה מודעות לספורט ולפעילות גופנית.
ספורטאי האו"פ מייצגים את אס"א בנבחרות ישראל השונות בתחרויות בין־לאומיות, בהן אליפויות עולם אוניברסיטאיות. הסטודנטים מתחרים בכל שנה בכ־40 ענפים, בהם: קטרגל, כדורסל, כדורעף (אולמות וחופים), טניס, טניס שולחן, שחייה, אתלטיקה קלה, סקווש, ג'ודו, קראטה, טקוונדו, רכיבה על אופניים, באולינג, שחמט ודיבייט. בחלק מהענפים מקיימות נבחרות האוניברסיטה הפתוחה וקבוצות הספורט שלה אימונים שבועיים. 
 
תחרויות אס"א מתקיימות בסמסטרים א ו־ב ובחופשה ביניהם. אליפויות אס"א; בחופשה שבין הסמסטרים – משחקי אס"א באילת; בסמסטר במשחקי אס"א הבין־לאומיים, ליגות סטודנטים וטורנירים אחרים.
 

מעוניינים להשתתף בפעילויות הספורט?

שלחו לרכז הספורט באוניברסיטה אישור רפואי תקף לאחר בדיקת מאמץ (כנדרש על פי חוק הספורט), או  צילום של כרטיס מתחרה בהתאחדות או באיגוד הספורט המתאימים, התקף לעונה הנוכחית. את המסמכים אפשר לשלוח בדוא"ל: [email protected]  או בפקס: 09-7780634.

ביטוח

סטודנטיות וסטודנטים יוכלו להשתתף בפעילויות הספורט באו"פ בתנאי שנרשמו מראש אצל רכז הספורט וקיבלו ממנו אישור כי האוניברסיטה הפתוחה ביטחה אותם.
האו"פ תבטח את המשתתפים הללו על פי הסכומים המינימליים המוגדרים בחוק הספורט.
הביטוח ייכנס לתוקף מיום שרכז הספורט רשם את המשתתפים בחברת הביטוח ועד 30 בספטמבר באותה שנה. מ-1 באוקטובר יידרשו הסטודנטיות והסטודנטים להירשם מחדש לפעילות ולקבל מרכז הספורט אישור מעודכן על חידוש הביטוח.
המעוניינים להגדיל את סכומי הביטוח, יכולים לעשות זאת באופן עצמאי. כל הרחבה לביטוח היא באחריותם האישית.

קבצים לשימושכם:

גילוי נאות - תאונות אישיות מסגרת

פוליסה לביטוח תאונות אישיות (קבוצתי)

פוליסה לבית עסק -הרחבה לכיסוי צד ג

 

מידע נוסף

אולי יעניין אתכם?

צרו קשר

רכז הספורט באוניברסיטה הפתוחה, דניאל רוטנברג

טלפון: 09-7781499
פקס: 09-7780634
דוא"ל: [email protected]