כתיבה אקדמית היא אחת הדרישות המרכזיות בכל מסגרת אוניברסיטאית. תיפגשו עם המשימה המאתגרת הזו החל מהמטלה הראשונה שלכם בלימודים. הסדנה תלווה אתכם, צעד אחר צעד, בדרך לרכישת המיומנויות הנדרשות להצלחה במטלות ובבחינות. 
בסדנה נתנסה ביישום המיומנויות על מטלות הקורס הספציפי שבו אתם לומדים, כך שתרומתה תורגש כבר בסמסטר הראשון ללימודיכם. הסדנה תוכננה במיוחד לסטודנטים חדשים. היא מספקת סביבה תומכת, הקשובה לצרכים שלכם, ומעודדת חוויית למידה ראשונית מעצימה. 
הכלים שתלמדו בה ישמשו אתכם במהלך כל הלימודים לתואר, ויהיו בסיס איתן להצלחתכם.
פתח הכל
 

זה לא סוד: הכניסה לאקדמיה בפעם הראשונה עלולה להיות מלחיצה. לפני שהתחלתי את הלימודים שמעתי כל כך הרבה שמועות לגבי הציפייה לשפה גבוהה ולכתיבה מדוקדקת, בעיקר במקצועות רבי המלל.

לא חשבתי פעמיים והחלטתי להיעזר בסדנת כתיבה ממטלה לבחינה​. בשורה התחתונה – זו ההחלטה הכי טובה שקיבלתי!

הסדנה הרגיעה אותי, והבהירה לי בדיוק את הדרישות ואת הציפיות מסטודנטים (בעיקר בתחילת הדרך) בקורסים רבי המלל. מעבר לכך, היא סיפקה לי כלים פרקטיים לכל הצרכים – החל מההתמודדות עם הלמידה היומיומית וכלה במטלות ובבחינת הגמר של הקורס.

המנחה הייתה קשובה וסבלנית ושמה דגש על העיקר! תרגלנו הרבה, ובין שיעור לשיעור קיבלנו מטלת רשות לחיזוק הביטחון עם אפשרות לקבל פידבק אישי.

הבונוס הכי מוצלח של התכנית בעיניי, הוא הזכאות לשלושה מפגשי המשך אישיים (עם המנחה של הקבוצה האישית או  מנחה אחר) שבהם מקבלים הכוונה פרטנית שמתמקדת בקשיים האישיים ומציעה פתרונות.

אין ספק שהקורס הגביר את הביטחון העצמי שלי, עזר לי לקבל ציונים גבוהים, בזכות המיומנויות שרכשתי, ובעיקר הרגיע אותי מאוד בחוויה הראשונית שלי באקדמיה!

סרטון קצר על הסדנה

ממטלה לבחינה :סדנת כתיבה לסטודנטים חדשים

מיועד ללומדים במדעי הרוח והחברה