למה אנחנו

תואר באוניברסיטה שמשתלב במסלול החיים שלך

אודותינו

האוניברסיטה הפתוחה היא האוניברסיטה הגדולה בישראל, עם 46,000 סטודנטים שלומדים בה לתואר ראשון ולתואר שני במגוון תחומי לימוד וכ-4,000 בוגרים חדשים מדי שנה.
גישתה הייחודית של האוניברסיטה משלבת חתירה לאיכות אקדמית גבוהה ולמצוינות מדעית, לצד גמישות ארגונית, חדשנות בשיטות ההוראה ופתיחות מרבית בקבלה לאוניברסיטה.
באוניברסיטה הפתוחה לומדים בשיטות לימוד מגוונות – החל ממפגשים פרונטליים בעשרות מרכזי לימוד ברחבי הארץ ועד לימודים באמצעות טכנולוגיות הוראה חדשניות, לצד ליווי אקדמי צמוד בכל תקופת הלימודים.

סרטון: אודות האוניברסיטה הפתוחה

לימודים שמתאימים לך

שיטת הלימוד באוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך גמישות מרבית בבחירת מקום הלימוד, קצב הלימוד ומועדי הלימוד, מבלי לוותר על קריירה, על חיי משפחה או על חיי חברה. 
אפשר ללמוד בכיתות לימוד באחד מעשרות מרכזי לימוד ברחבי הארץ, במגוון ימים ושעות; וגם בכל מקום וזמן שנוח לך, באמצעות אתרי הקורסים וטכנולוגיות למידה מתקדמות. ניתן לסיים את התואר בכ-3.5 וחצי שנים או לפרוס את הלימודים לתקופה ארוכה יותר, בהתאם לקצב החיים שלך.
ההרשמה פתוחה תמיד ואפשר להתחיל ללמוד בכל סמסטר – סמסטר סתיו, סמסטר אביב ואפילו בסמסטר קיץ. ההרשמה פתוחה לכול ואין צורך להציג הישגי לימוד מן העבר: באוניברסיטה הפתוחה הדגש הוא על יכולת הסטודנטים ומידת ההשקעה שלהם בהווה.

סרטון: גמישות באוניברסיטה הפתוחה

אתך כל הדרך לתואר

ההצלחה שלך חשובה לנו, ולכן במהלך כל תקופת הלימודים נספק לך ארגז כלים שיסייעו לך להצליח:

  • ייעוץ אקדמי אישי ומתמשך, ללא תשלום – בבחירת קורסים, שינויים והתאמות בתכנית הלימודים
  • הנחיה פנים אל פנים, בטלפון ובאמצעות אתרי הקורסים
  • סדנאות לשיפור כישורי למידה
  • הדרכה בכתיבה אקדמית
  • הכנה לבחינות
  • סיוע לסטודנטים עם לקויות למידה

ועוד...

סרטון: אנחנו איתך לאורך כל הדרך

איך מתחילים? מידע, ייעוץ והרשמה

אנחנו לרשותך בכל שלב בדרך ללימודים:
  • מפגשי מידע ללא תשלום בכל רחבי הארץ, שבהם אפשר לשמוע על אודות הלימודים באוניברסיטה הפתוחה וכיצד הם יכולים להשתלב במסלול החיים שלך;
  • פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום עם יועץ ללימודים אקדמיים, שיסייע לך בבחירת תחום הלימודים, בניית תכנית הלימודים ובחירת הקורסים;
  • במוקד המתעניינים שלנו אפשר לקבל מידע על מסלולי הלימוד ועל מפגשי מידע קרובים, לתאם פגישת ייעוץ, לשמוע על מלגות, לערוך בירורים לגבי ההרשמה ועוד.

לפרטים נוספים:
מוקד המתעניינים של האוניברסיטה הפתוחה – 3500*

חייגו 3500*
שעות פעילות מערך המתעניינים בימים א' עד ה' 8:30-20:30
בימי ו' 8:30-12:30