למה אנחנו

מכל מקום ובכל זמן: תואר שמתאים למסלול החיים שלך

האוניברסיטה הגדולה בישראל

באוניברסיטה הפתוחה לומדים 47,000 סטודנטים לתואר ראשון ולתואר שני במגוון תחומי לימוד. בכל שנה מצטרפים כ-4,000 בוגרים ומוסמכים חדשים למקבלי התארים באוניברסיטה
הלימודים באוניברסיטה הפתוחה משלבים איכות אקדמית גבוהה ומצוינות מדעית יחד עם גמישות, חדשנות בשיטות ההוראה ופתיחות מרבית בקבלה לאוניברסיטה. ההרשמה פתוחה לכול ואין צורך להציג הישגים לימודיים קודמים: הדגש הוא על יכולת הסטודנטים ומידת ההשקעה שלהם בהווה.

לימודים בקצב, בזמן ובמקום שמתאימים לך

שיטת הלימוד באוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך גמישות מרבית בבחירת מקום הלימוד, קצב הלימוד ומועדי הלימוד, מבלי לוותר על קריירה, על חיי משפחה או על חיי חברה. אפשר ללמוד בכיתות לימוד באחד מעשרות מרכזי לימוד ברחבי הארץ, במגוון ימים ושעות; וגם מכל מקום ובכל זמן שנוח לך, באמצעות אתרי הקורסים וטכנולוגיות למידה מתקדמות.
אפשר לסיים את התואר בכ-3.5 וחצי שנים או לפרוס את הלימודים לתקופה ארוכה יותר, בהתאם לבחירתך וקצב החיים שלך. ההרשמה פתוחה תמיד ואפשר להתחיל ללמוד בכל סמסטר – סמסטר סתיו (א), סמסטר אביב (ב) ואפילו בסמסטר קיץ (ג). אפשר ללמוד לתואר כבר בתקופת התיכון, במהלך השירות הצבאי או אחריו, ואפילו כשחיים בחו"ל.
שכר הלימוד באוניברסיטה הפתוחה זהה לשכר הלימוד בכל האוניברסיטאות בישראל. אך בשונה מהן, שכר הלימוד משולם עבור כל קורס בנפרד ועבור כל סמסטר בנפרד, כך שמשלמים בהתאם לקצב שבו לומדים. שכר הלימוד כולל את חומרי הלימוד שפותחו באוניברסיטה הפתוחה והמשמשים סטודנטים גם באוניברסיטאות אחרות.

אצלנו מקבלים יותר

ההצלחה שלך חשובה לנו, ולכן במהלך כל תקופת הלימודים נספק לך ארגז כלים שיסייעו לך להצליח:
 

איך מתחילים? מידע, ייעוץ והרשמה

אנחנו לרשותך בכל שלב בדרך ללימודים:
  • מפגש מידע וירטואלי שבו מרוכז כל המידע שחשוב לדעת על הלימודים באוניברסיטה הפתוחה וכיצד הם יכולים להשתלב במסלול החיים שלך, בשישה סרטונים קצרים ופשוטים;
  • פגישת ייעוץ אישית ללא תשלום עם יועץ ללימודים אקדמיים, שיסייע לך בבחירת תחום הלימודים, בניית תכנית הלימודים ובחירת הקורסים;
  • במוקד המתעניינים שלנו אפשר לקבל מידע על מסלולי הלימוד, לתאם פגישת ייעוץ, לשמוע על מלגות, לערוך בירורים לגבי ההרשמה ועוד.

לפרטים נוספים:
מוקד המתעניינים של האוניברסיטה הפתוחה – 3500*

חייגו 3500*
שעות פעילות מערך המתעניינים בימים א' עד ה' 8:30-20:30
בימי ו' 8:30-12:30