סטודנטיות וסטודנטים יקרים, 

בימים מורכבים אלה, ליבנו ומחשבותינו עם משפחות החטופים והנעדרים, עם החיילות ועם החיילים, עם כוחות הביטחון וכן עם המפונים והמפונות מעוטף עזה ומהצפון. פתחנו את הסמסטר ב-3.12 מתוך תחושת מחויבות עמוקה לכל מרכיבי החברה הישראלית, ומתוך הבנת הרצון והצורך של סטודנטיות וסטודנטים רבים לקיים שגרה, גם אם היא מוגבלת וטעונה, ולחזור ללימודים בהקדם. 

איננו שוכחים לרגע את חובתנו כלפי הסטודנטים והסטודנטיות שלנו המשרתים במילואים, בכוחות הביטחון וההצלה וכן את חובתנו כלפי האוכלוסיות האזרחיות שנפגעו מן המצב. משום כך, נערכנו כדי לצמצם ככל האפשר את הפגיעה בזכותם להשלמת הקורסים, בדרכים שנפרט להלן. 

סמסטר סתיו תשפ"ד (א2024) יהיה קצר מהמקובל ויארך עשרה שבועות בלבד. הוא נפתח ב-3 בדצמבר 2023 ויסתיים ב-11 בפברואר 2024. קבוצות הלימוד יפעלו במתכונתן המתוכננת (קבוצות פנים אל פנים במרכזי הלימוד ובקמפוסים או קבוצות מקוונות) בהתאם לנסיבות ולהנחיות פיקוד העורף. סמסטרים אביב תשפ"ד (ב2024) וקיץ תשפ"ד (ג2024) קוצרו אף הם בהתאמה. 

שמרו על עצמכם ושובו הביתה בשלום. נעבור את זה יחד.

התאמות והקלות לכלל הסטודנטיות והסטודנטים לסמסטר סתיו תשפ"ד (א2024)


פתח הכל
פתח הכל

התאמות והקלות לבני ובנות זוג של משרתים ומשרתות במילואים

שינויים בהרשמה ללא דמי טיפול ועלויות

שינויים בהרשמה ללא דמי טיפול ועלויות

אם מצב החירום לא יאפשר לכם לימוד מיטבי במהלך סמסטר א2024, תוכלו לדחות את הלימודים בקורסים שאליהם נרשמתם ולעשותם בסמסטר ב2024 או ג2024, ללא דמי טיפול ועלויות.

קרן חירום לסיוע כלכלי מיידי

קרן חירום לסיוע כלכלי מיידי

האוניברסיטה פתחה קרן חירום לסיוע כלכלי מיידי לזכאים ולכל מי שנפגעו במלחמה בנסיבות אחרות וזקוקים לסיוע מיידי – ניתן לפנות בבקשה מיוחדת למדור לסיוע כלכלי בכתובת [email protected].

התאמות נוספות לבני ובנות זוג של משרתי מילואים

התאמות נוספות לבני ובנות זוג של משרתי ומשרתות מילואים

בני ובנות זוג של משרתי ומשרתות מילואים, הורים לילדים, זכאים להתאמות הרלוונטיות מתוקף חוק זכויות הסטודנט (התאמות לסטודנטים המשרתים בשירות מילואים). לפרטים

התאמות והקלות בסמסטר א2024 למשרתי ומשרתות מילואים שגויסו בצו 8 מ-7 באוקטובר 2023 ואילך, חיילים וחיילות בסדיר ובקבע, משרתים ומשרתות בכוחות הביטחון וההצלה (מכבי אש, משטרה, שב"ס), מפונים ומפונות מהדרום ומהצפון


פתח הכל
פתח הכל

התאמות למשרתי ומשרתות מילואים בלבד

נקודות זכות "חברתיות" על שירות מילואים

נקודות זכות חברתיות על שירות מילואים

סנאט האוניברסיטה החליט להרחיב את האמור בחוק עידוד מעורבות סטודנטים בפעילות חברתית וקהילתית ולהעניק לסטודנטים ולסטודנטיות פעילים המשרתים במילואים נקודות זכות חברתיות מורחבות. לפרטים

ניתן להגיש בקשה באמצעות פנייה יעודית בשאילתא. 

התאמות מתוקף חוק זכויות סטודנט למשרתי מילואים

התאמות מתוקף חוק זכויות הסטודנט (התאמות לסטודנטים המשרתים בשירות מילואים)

משרתי ומשרתות מילואים זכאים להתאמות נוספות מתוקף חוק זכויות הסטודנט (התאמות לסטודנטים המשרתים בשירות מילואים). לפרטים